Strona główna / Lokalne / Strażacy wezwani do zasłabnięcia. Karetka dojechała po 20 minutach

Strażacy wezwani do zasłabnięcia. Karetka dojechała po 20 minutach

Starsza pani zasłabła w sklepie w centrum handlowym Uznam. Na miejsce wezwano dwa zastępy straży pożarnej, bo ratownicy medyczni byli w tym czasie zajęci udzielaniem pomocy innym pacjentom. Zespół karetki pogotowia dojechał na miejsce po około 20 minutach. Na szczęście kobieta odzyskała przytomność.

Po raz kolejny należy zadać sobie pytanie – czy trzecia karetka pogotowia powinna funkcjonować tylko w okresie wakacji? Jak pokazuje życie, powinna być na stałe. Do tej pory tylko dzięki umiejętnościom strażaków udało się zapobiec tragedii. Co jednak będzie, jak pacjentowi będzie trzeba podać natychmiast środki farmakologiczne dostępne jedynie w ambulansie?

Zobacz również

Międzyzdroje. Zwłoki młodego mężczyzny na międzyzdrojskiej plaży

Zwłoki młodego mężczyzny odnaleźli spacerowicze, przechadzający się rano po międzyzdrojskiej plaży – informuje portal kamienskie.info. …

Jeden komentarz

  1. No coz niedobrze jest.Przeciez liczy sie kazda minuta od wypadku.Karetka powinna pojawic sie od 3 do 5 minut od wezwania.Co robi w tym kierunku polska sluzba zdrowia ano nic.Wstyd zeby cos takiego mialo miejsce.Czyli prosty wniosek mieszkajac w polsce lub bedac przejazdem w polsce lepiej sie nie przewrocic bo mozna wykitowac!!!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.