niedziela , 27 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / Mój reporter: Napisz lub zadzwoń ze swoim problemem

Mój reporter: Napisz lub zadzwoń ze swoim problemem

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Po co rowerzystom ścieżki rowerowe, skoro i tak jeżdżą po chodnikach? Mało tego, ja zwróci się im uwagę, to potrafią się jeszcze obruszyć i powiedzieć, że mają do tego prawo. Proszę wytłumaczcie na swoich łamach, że rowerzyści powinni jeździć po ulicach lub ścieżkach rowerowych, a chodniki są dla pieszych.

#2 W czwartek obchodziliśmy dzień bez samochodu. Po raz kolejny Komunikacja Autobusowa zaspała! W wielu miastach, tego dnia można było podróżować za darmo po okazaniu dowodu rejestracyjnego samochodu. Dlaczego takie fajne rzeczy organizowane są zawsze gdzie indziej tylko nie u nas?

#3 Dowiedziałem się, że za wywóz kartonów wyrzucanych przez sprzedawców na tzw. „Ulicy Sezamkowej” płacą wszyscy mieszkańcy miasta, bo sprzedawcy nie mają podpisanych osobnych umów, a śmieci przy ulicznych śmietniczkach traktowane są jako podrzucone. To prawda?

#4 Chciałem pogratulować panu komendantowi Straży Miejskiej. Widziałem w zeszłym tygodniu jak kierował ruchem po tym jak ciężarówka zanieczyściła betonem ulicę Grunwaldzką. Wreszcie widać  działania straży miejskiej. Brawo!

#5 Dlaczego na skwerku przy muzeum jest pełno meneli. Jedni śpią na ławkach, inni sikają w krzakach. Ostatnio widziałam, jak jeden sikał prawie na zaparkowany obok samochód. To wstyd dla miasta.

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.