Strona główna / Hobby / [ZDJĘCIA i FILM] Na niebie blisko 200 latawców! Na plażę przyszły całe rodziny

[ZDJĘCIA i FILM] Na niebie blisko 200 latawców! Na plażę przyszły całe rodziny

Mnóstwo kolorowych latawców, jedne własnoręcznie robione, inne kupione, z długimi ogonami i te w kształcie ptaków. W niedzielę nad świnoujską plażą można było podziwiać latawce. Wszystko za sprawą kolejnych Otwartych Mistrzostw Lotów Latawców o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście. Organizatorem imprezy była Świnoujska Akademia Karate Kyokushin oraz OSIR Wyspiarz. W imprezie udział wzięło blisko 200 zawodników. Na wszystkich czekały dyplomy.

–  Impreza jest organizowana każdego roku. Szacujemy, że dzisiaj na plaży było około pół tysiąca ludzi. Mali zawodnicy przyszli z rodzicami i dziadkami. Dopisała także pogoda – było słonecznie i wietrznie – mówił Paweł Sujka, organizator.

Także w tym roku można było podziwiać różnorakie konstrukcje. Małe, kolorowe, wielkie, z ogonami, czy przypominające zwierzęta. Sędziowie przyznawali dodatkowe punkty za konstrukcję latawca i oryginalność pomysłu, staranność wykonania, i oprawę plastyczną.

Zobacz również

Bezpłatna akcja sterylizacji i kastracji kotów wolno żyjących

Trwa bezpłatna akcja sterylizacji i kastracji kotów wolno żyjących dla zarejestrowanych opiekunów kotów wolnożyjących. W …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.