Strona główna / Lokalne / Osiedle Karsibór: Wybrano 5-osobowy zarząd

Osiedle Karsibór: Wybrano 5-osobowy zarząd

W Filii Miejskiego Domu Kultury w Karsiborze odbyło się zebranie mieszkańców Osiedla Karsibór, podczas którego dokonano wyboru członków Zarządu Osiedla.

W zebraniu, w którym chyba po raz pierwszy od wielu lat uczestniczyło tak wielu mieszkańców wyspy, udział wzięli Przewodnicząca Rady Miasta Joanna Agatowska, Radni Rady Miasta Zdzisław Merchelski, Kazimierz Nowicki , Sławomir Nowicki oraz rzecznik prezydenta Świnoujścia Robert Karelus.

To, że spotykamy się w tak licznym gronie świadczy o tym , że chcecie Państwo wziąć sprawy Waszego osiedla w swoje ręce –mówiła Joanna Agatowska- Cieszy również to, że jest wśród nas tak wielu przedstawicieli młodego pokolenia świnoujścian.

art-zarzad2W sprawnie przeprowadzonym, przez komisję skrutacyjną, pod przewodnictwem Elżbiety Paździerskiej, głosowaniu do Zarządu Osiedla, w którym udział wzięło 82 mieszkańców Karsiboru, spośród 10 kandydatów do Zarządu wybrani zostali :

Aneta Fabiszewska uzyskując 57 głosów;

Karolina Kasperska -49 głosów;

Tomasz Olechwir – 43 głosy;

Przemysław Witkowski- 43 głosy;

Izabela Patryjas – 42 głosy.

Następnym krokiem będzie ukonstytuowanie się Zarządu Osiedla, którego członkowie wybiorą spośród siebie przewodniczącego , zastępcę przewodniczącego, skarbnika i sekretarza.

Już dziś zapraszam w  imieniu Prezydenta Świnoujścia na spotkanie,  podczas którego będziecie mogli Państwo przedstawić mu najważniejsze z problemów dotyczących Waszego osiedla– powiedział rzecznik prezydenta Robert Karelus.

Zobacz również

Niemcy umieściły Polskę na liście krajów wysokiego ryzyka. Co to oznacza?

Instytut Roberta Kocha ogłosił, że od niedzieli Polska będzie uznawana przez Niemcy za obszar wysokiego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.