Strona główna / Lokalne / Osiedle Karsibór: Wybrano 5-osobowy zarząd

Osiedle Karsibór: Wybrano 5-osobowy zarząd

W Filii Miejskiego Domu Kultury w Karsiborze odbyło się zebranie mieszkańców Osiedla Karsibór, podczas którego dokonano wyboru członków Zarządu Osiedla.

W zebraniu, w którym chyba po raz pierwszy od wielu lat uczestniczyło tak wielu mieszkańców wyspy, udział wzięli Przewodnicząca Rady Miasta Joanna Agatowska, Radni Rady Miasta Zdzisław Merchelski, Kazimierz Nowicki , Sławomir Nowicki oraz rzecznik prezydenta Świnoujścia Robert Karelus.

To, że spotykamy się w tak licznym gronie świadczy o tym , że chcecie Państwo wziąć sprawy Waszego osiedla w swoje ręce –mówiła Joanna Agatowska- Cieszy również to, że jest wśród nas tak wielu przedstawicieli młodego pokolenia świnoujścian.

art-zarzad2W sprawnie przeprowadzonym, przez komisję skrutacyjną, pod przewodnictwem Elżbiety Paździerskiej, głosowaniu do Zarządu Osiedla, w którym udział wzięło 82 mieszkańców Karsiboru, spośród 10 kandydatów do Zarządu wybrani zostali :

Aneta Fabiszewska uzyskując 57 głosów;

Karolina Kasperska -49 głosów;

Tomasz Olechwir – 43 głosy;

Przemysław Witkowski- 43 głosy;

Izabela Patryjas – 42 głosy.

Następnym krokiem będzie ukonstytuowanie się Zarządu Osiedla, którego członkowie wybiorą spośród siebie przewodniczącego , zastępcę przewodniczącego, skarbnika i sekretarza.

Już dziś zapraszam w  imieniu Prezydenta Świnoujścia na spotkanie,  podczas którego będziecie mogli Państwo przedstawić mu najważniejsze z problemów dotyczących Waszego osiedla– powiedział rzecznik prezydenta Robert Karelus.

Zobacz również

23-latek zszedł z promu ze Szwecji i trafił prosto za kratki

Trzech Polaków i obywatela Ukrainy zatrzymali 5 i 6 lipca na gdańskim lotnisku oraz w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.