czwartek , 6 października 2022
Strona główna / Lokalne / Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza, dodatkowe promy, autobusy za darmo

Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza, dodatkowe promy, autobusy za darmo

W Dniu Wszystkich Świętych na terenie miasta wszystkimi autobusami komunikacji miejskiej można będzie jeździć za darmo. Na wniosek Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza, taką decyzję podjęła prezes spółki Komunikacja Autobusowa. – Mamy nadzieję, że dzięki temu mieszkańcy będą mogli zostawić swoje samochody i za darmo dotrzeć na groby swoich najbliższych miejskim autobusem – mówi Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta. – Mniej prywatnych samochodów usprawni także ruch w okolicach cmentarza.

Od dnia 29 października 2016, od godz. 8.00 do dnia 2 listopada 2016 do godz. 8.00,, w związku z dniem Wszystkich Świętych, na ul. Karsiborskiej – na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do ul. Nowokarsiborskiej -obowiązywała będzie tymczasowa organizacja ruchu. Wyłączony z ruchu zostanie odcinek drogi od ul. Grunwaldzkiej do głównej bramy Cmentarza. Dojazd i parkowanie pojazdów od strony ul. Nowokarsiborskiej. Objazd linii autobusowej nr A i B ulicą Grunwaldzką. – W dniu 1 listopada kierownictwo Marketu Budowlanego MRÓWKA udostępnia swój parking-bezpłatnie – wszystkim osobom, które w tym dniu będą w tym dniu odwiedzały groby na Cmentarzu Komunalnym. – informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta miasta.

Żegluga Świnoujska informuje, że w przedświąteczny weekend oraz w Dniu Wszystkich Świętych oraz 2. listopada 2016 roku, w przypadku wystąpienia dużych kolejek na obu przeprawach promowych kursować będą dodatkowe promy.

Zobacz również

Konsorcjum belgijsko-katarskie wybuduje terminal w Świnoujściu

Wiadomo już kto chce wybudować terminal kontenerowy w Świnoujściu. To belgijsko-katarskie konsorcjum. Poinformował o tym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.