Strona główna / Lokalne / Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza, dodatkowe promy, autobusy za darmo

Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza, dodatkowe promy, autobusy za darmo

W Dniu Wszystkich Świętych na terenie miasta wszystkimi autobusami komunikacji miejskiej można będzie jeździć za darmo. Na wniosek Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza, taką decyzję podjęła prezes spółki Komunikacja Autobusowa. – Mamy nadzieję, że dzięki temu mieszkańcy będą mogli zostawić swoje samochody i za darmo dotrzeć na groby swoich najbliższych miejskim autobusem – mówi Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta. – Mniej prywatnych samochodów usprawni także ruch w okolicach cmentarza.

Od dnia 29 października 2016, od godz. 8.00 do dnia 2 listopada 2016 do godz. 8.00,, w związku z dniem Wszystkich Świętych, na ul. Karsiborskiej – na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do ul. Nowokarsiborskiej -obowiązywała będzie tymczasowa organizacja ruchu. Wyłączony z ruchu zostanie odcinek drogi od ul. Grunwaldzkiej do głównej bramy Cmentarza. Dojazd i parkowanie pojazdów od strony ul. Nowokarsiborskiej. Objazd linii autobusowej nr A i B ulicą Grunwaldzką. – W dniu 1 listopada kierownictwo Marketu Budowlanego MRÓWKA udostępnia swój parking-bezpłatnie – wszystkim osobom, które w tym dniu będą w tym dniu odwiedzały groby na Cmentarzu Komunalnym. – informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta miasta.

Żegluga Świnoujska informuje, że w przedświąteczny weekend oraz w Dniu Wszystkich Świętych oraz 2. listopada 2016 roku, w przypadku wystąpienia dużych kolejek na obu przeprawach promowych kursować będą dodatkowe promy.

Zobacz również

Niemcy umieściły Polskę na liście krajów wysokiego ryzyka. Co to oznacza?

Instytut Roberta Kocha ogłosił, że od niedzieli Polska będzie uznawana przez Niemcy za obszar wysokiego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.