poniedziałek , 26 września 2022
Strona główna / Bez kategorii / Dzień Dawcy Szpiku dla Kamili i innych

Dzień Dawcy Szpiku dla Kamili i innych

Już 18 grudnia 2016 na ternie Marena Wellness & SPA przy ul. Turystycznej 1 w Międzywodziu każdy z nas może stać się Superbohaterem i to nie takim w śmiesznych rajtuzach ale najprawdziwszym z prawdziwych – takim, który niesie pomoc gdy ktoś jej naprawdę potrzebuje!

Tego dnia wraz z każdym, kto tylko zechce poświęcić chwilkę swego czasu i zamiast siedzieć w domu przed telewizorem wybierze się do Międzywodzia będzie mógł wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu, w akcji której siła polega na tym, że robiąc bardzo niewiele każdy z nas może uratować życie drugiemu człowiekowi!

Pobranie wymazu z policzka to czynność trwająca sekundy, absolutnie bezbolesna w zamian dająca komuś bardzo potrzebującemu szansę na to, żeby słońce świeciło jeszcze piękniej niż dotychczas!

Każdy kto przybędzie tego dnia do Marena Wellness & SPA w Międzywodziu przy ul. Turystycznej 1 będzie miał możliwość wzięcia udziału w specjalnie na tę okazje przygotowanych imprezach i wydarzeniach, pojawią się tam wraz z nami ludzie którym nie jest obojętne zdrowie i życie ludzkie, ludzie którzy poświęcą swój czas na to aby baza danych dawców szpiku mogła powiększyć się o dodatkowych potencjalnych dawców!

Będą z nami tego dnia znani ludzie, będzie grała muzyka, każdy z nas będzie mógł podziwiać piłkarzy Pogoni Szczecin i Vikingów z Wolina których wzajemny kunszt i umiejętności różnią się od siebie ale bez wątpienia są godne podziwu i uznania.

Posłuchamy świetnej muzyki, zjemy doskonałe dania które wyjdą spod ręki nie byle kogo…, będzie można zwiedzić nasze SPA, korzystać z atrakcji przygotowanych przez firmę eventową Target,  a nasze dzieciaki w tym czasie będą mogły bawić się wspólnie z Andzią Kuleczką- naszym wspaniałym klaunem .

Najważniejsze jednak będzie to, że akcja ta to same korzyści – dzieci zobaczą że pomagać można i trzeba na wiele sposobów, dorośli przekonają się, że czasami aby zrobić prezent z okazji nadchodzących Świąt nie trzeba wydawać setek złotych – wystarczy wziąć pałeczkę i pobrać nią wymaz z policzka – może być tak , że dla kogoś będzie to największy dar i prezent w życiu !

Tak więc jeżeli czytasz to nadal, powiem wprost – wiem co będziesz robić 18 grudnia 2016 r, będziesz w Marena Wellness & SPA , bo „I Ty możesz uratować komuś życie!”

Osobą odpowiedzialną za organizacje akcji jest Jola. Zaangażuj się razem z nami !
pisz: marketing@marena.pl
dzwoń: 572 348 921

Zobacz również

LikePOS – mobilny terminal płatniczy dla klientów firmowych PKO BP

Klienci biznesowi PKO Banku Polskiego mogą już korzystać z innowacyjnej aplikacji LikePOS, która zmieni ich …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.