Strona główna / Lokalne / Halo redakcja. Czytelnicy dzwonią do redakcji

Halo redakcja. Czytelnicy dzwonią do redakcji

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Mam przyjemność podziękować wszystkim osobom którzy poczynili starania w przygotowaniu Dnia Niepodległości na Placu Wolności. Piekarni P. Mikołajczyk, ciastkarni „Karpatce”, kawiarni „Sonata”, kawiarni „Costa”, P.Iwonie Postułce, Uzdrowisku Świnoujście, hotelowi Trzy Wyspy, restauracji „Osada”, restauracji „Bryza”, ogrodom za degustacje wyrobów swojej pracy, dzieciaczkom za występy wraz z nauczycielami i rodzicami, wszystkim występującym z Domu Kultury, Seniorom, Senioritkom, oraz wszystkim których zapomniałam wymienić.

#2 Korzystam z zabiegów w Rusałce. Chciałem zwrócić uwagę na problem z brakiem numerków do szatni. Momentami tworzy się spora kolejka, trzeba wówczas czekać nawet kilka minut. Problem można prosto rozwiązać – dokupić więcej numerków.

#3 Przeczytałem artykuł o sprzedaży działek w dzielnicy nadmorskiej. Bardzo mnie interesuje dlaczego nikt nie zwraca uwagi na dzikie zwierzęta tam mieszkające. Przecież rosnące w tym miejscu drzewa, będzie trzeba wyciąć. A co ze zwierzętami, które mają tam swoje domy? Dlaczego nikt o tym nie pisze?

#4 Dzwonię w sprawie ośrodka opiekuńczego Fregata. Byłem w środku i widok mnie przeraził. Są tam osoby, którzy czekają na swój koniec, wewnątrz jest ciemno i przygnębiająco. Nie ma nawet windy. Osoby, które chciałyby wyjść na spacer, nie mają nawet jak, bo nie zejdą po schodach. Tak bogate miasto jak Świnoujście chyba stać na windę?!

#4 Pani prezes ROD Granica poruszyła bardzo ciekawy temat osób wynajmujących działki turystom. Kiedy Ci ludzie (nie twierdzę, że wszyscy, ale naprawdę duża większość) zaczną płacić opłatę klimatyczną? Znam wielu w tym mieście, które wynajmują turystom własne mieszkania, a sami idą mieszkać na działkę.

 

Zobacz również

Trzy złota podczas Pucharu Polski dla Centrum EKG

W dniach 24-25/09/22 w Luboniu  odbył się XII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2022. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.