Strona główna / Lokalne / W Biedronce zabrakło świeżaków! Jest lista kolejkowa

W Biedronce zabrakło świeżaków! Jest lista kolejkowa

Sama sieć Biedronka nie spodziewała się takiego zainteresowania akcją promocyjną w której do zdobycia są maskotki. Klienci za zakupy otrzymują naklejki. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości otrzymują pluszową maskotkę. Pojawił się jednak problem – w sklepach zaczęło brakować zabawek. Tak było chociażby w Biedronce w Świnoujściu w dzielnicy Warszów.

– Dziewczyna wróciła do domu i powiedziała, że w Biedronce są zapisy na świeżaki, a ona jest na 300 pozycji. Taka maskotka, a jakie szaleństwo – kręci głową z niedowierzaniem pan Dariusz.

Sieć Biedronka potwierdza, że występują braki maskotek w wielu sklepach w Polsce. Jednak uspokaja i planuje dodatkowe dostawy maskotek.

– Gwarantujemy, że każdy klient uprawniony do odbioru maskotki za darmo lub z rabatem w cenie 19,99 zł, otrzyma dowolnego, wybranego przez siebie świeżaka. Osoby zainteresowane odbiorem maskotki prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod nr telefonu: 22 20 53 400 w godzinach od 7:00 do 22:00. W tej sprawie można także udać się bezpośrednio do sklepu Biedronka wraz z kartą kolekcjonerską i poprosić o pomoc Kierownika sklepu. Chęć odbioru maskotki-Świeżaka można zgłaszać do 4 grudnia 2016 r. włącznie – czytamy w komunikacie.

Zobacz również

Trzy złota podczas Pucharu Polski dla Centrum EKG

W dniach 24-25/09/22 w Luboniu  odbył się XII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2022. …

4 komentarze

  1. Biedronka dyskryminuje ludzi starszych! Takich pradziadów jak ja! Stworzyli system”KARTA KLIENTA” w którym nie ma dla mnie [ i tysięcy starszych ludzi!] miejsca ! nie dziwię się ! Lepiej jeśli po sklepach śmigają młode bystre dziewczyn, niż stare zniedołężniałe staruchy. Mimo wielu starań odmawia mi się „KARTY KLIENTA” albowiem nie posiadam [ i tysiące starszych ludzi!] telefonu komórkowego. Dzwonię wciąż do nich [ z cudzego telefonu! ;[] wyczekuję godzinami na rozmowy,składam skargi,prośby ,,.. i wciąz tylko słyszę odpowiedż,że nie mogę być ich „STAŁYM KLIENTEM” [!?]…Szlag by, latami kupuję u nich i głównie u nich, a oni mi teraz kazą sp[-adać na drzewo bom stary i bez telefonu. Dodatkowo poniżają mnie sugerując abym poszukał jakieś osoby z telefonem która w moim imieniu będzie odbierać od nich SPAM reklamowy, jak również radzili mi abym kupił kartę startową za 5 zł i się zarejestrował. Na pytanie czy mam kupić telefon, jaki, i czy ode mnie odkupią potem nie odpowiedzieli……I nie odpowiedzieli do tej pory rzeczowo na skargi…Na skargę iż dyskryminują osoby starsze [bez telefonów] odpowiedzieli,że nie dyskryminują …i dyskryminują dalej , nie jestem „STAŁYM KLIENTEM”, a skoro nie chcą mnie widzieć u siebie to przeanalizuję totalny bojkot Biedronki..Precz z dyskryminacją ludzi starszych w Polsce !

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ㄓ 〄

    Ludzie, to jednak mają nas^%$ne w głowach.

  3. w bielsku -białej też nie ma świeżaków i panie w kasach mówią żeby dzwonić na infolinię najpierw dajemy wam kase a potem musimy się jeszcze bawić w telefony i nerwówkę a dzieci tego nie potrafią zrozumieć

  4. ludzie to jednak idioci 🙂 takie cyrki żeby dostać kawałek chińskiej maskotki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.