Strona główna / Hobby / [ZDJĘCIA I FILM] Kolejna parkrunowa sobota już za nami

[ZDJĘCIA I FILM] Kolejna parkrunowa sobota już za nami

Typowo jesienna nadmorska pogoda sprzyjała dobremu bieganiu. Na starcie stanęła, jak zwykle, niezawodna świnoujska grupa biegowa – 51 osób i cztery czworonogi. Gościliśmy dzisiaj Roberta Walkowiaka z miejscowości Modła niedaleko Głogowa i Agnieszkę Kijak z Poznania, dla której była to 25 lokalizacja parkrun Polska. Jak to zwykle u nas bywa nie zabrakło też wolontariuszy, którzy stawili się w parku już o ósmej aby przygotować trasę. Wśród naszych parkrunowych „etatowych” biegaczy po 20 biegu, wśród mężczyzn liderem jest Ryszard Pilz a wśród kobiet, jedna z najmłodszych zawodniczek, skromna i urocza Klaudyna Małocha.
Dzisiejszy bieg wygrał nasz gość Robert Walkowiak z czasem 18:22, drugi był Robert Derda a trzeci Kamil Stępień. Wśród kobiet triumfowała „parkrunowa turystka” Agnieszka Kijak z czasem 22:08, druga przybiegła Karolina Romańska a trzecia Asia Zając. Dwie osoby pobiegły z nami po raz pierwszy a aż 11 poprawiło swoje życiówki. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
i pamiętajcie “Można zrobić wszystko, co się chce jeśli się tylko trzyma celu wystarczająco długo.” Rezultaty dzisiejszego biegu znajdziecie tu:
http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w dzisiejszy bieg wolontariuszom, uczestnikom biegu i sponsorom: Hotelowi „Trzy Wyspy” i Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu „Hol”.
Do zobaczenia za tydzień na 21 mikołajkowym parkrunie!!!

Zobacz również

Święto Wojska Polskiego z 8. Flotyllą Obrony Wybrzeża

„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.