Strona główna / Lokalne / D. Konkolewska: Mamy szansę wygrać najbliższe wybory samorządowe

D. Konkolewska: Mamy szansę wygrać najbliższe wybory samorządowe

W weekend podczas konferencji prasowej, Przewodniczący N w woj. zachodniopomorskim Poseł Piotr Misiło mówił o konieczności budowy silnych, kompetentnych i profesjonalnych struktur Nowoczesnej w całym województwie, których członkowie będą mogli startować i wygrywać w najbliższych wyborach samorządowych.

– Wybory samorządowe to obecnie najważniejszy nasz cel taktyczny, którego realizacja przybliży nas do odsunięcia złych rządów PiS od władzy – mówił Piotr Misiło.

Nowa Wiceprzewodnicząca N w Zachodniopomorskiem Dorota Konkolewska mówiła że będzie starała się docierać do każdej miejscowości, w której Nowoczesna może pozyskać członków dla naszej organizacji i że mamy bardzo dużą i wspaniałą potencjalność do tego, aby wygrać najbliższe wybory samorządowe, a nasze struktury są pełne wysokiej klasy specjalistów i ekspertów.

Zobacz również

Camping wypełniony niemal w 100 procentach. Namiotów też jest bardzo dużo

Pola campingowe nad morzem przeżywają prawdziwe oblężenie. W niektórych miejscowościach turystycznych nie ma gdzie wcisnąć …

19 komentarzy

 1. Dobrze zorientowany

  Nic nie wygracie

 2. Adrian Paczekchudy p

  przed zaraza ,ogniem ,wojna i NOWOCZESNA w Swinoujsciu zachowaj nas PANIE !!!

 3. Oj żeby się Pani nie zdziwiła, ponieważ Pani szefowej nikt nie chce, a ona ma ambicje na przyszłą Panią Prezydent miasta.Pytanie brzmi: Co jeśli głos mieszkańców nie pójdzie w jej stronę,a stanowisko vice straci, trzeba się będzie pożegnać z robotą w urzędzie, tylko kto zatrudni, może PSS Społem ale tam też pełna okupacja przez emerytów.

 4. Widać, że sami znawcy tematu się już wypowiedzieli co wiedzę czerpią z ssania palca wyjętego z d..y pani J. i A. Mam propozycję aby ten palec sobie w d..ę wsadzić, aby się nie pos..ć z zazdrości.

  • Rozumiem że jesteś wielbicielem niejakiej Nowoczesnej i pani Dorotki? Powiem szczerze zw wstydzilbym się na jej miejscu poziomu swoich wyborców jeśli są tacy jak ty! Poziom bruku i właśnie dlatego nie wolno dać wam nawet minimum władzy.

   • Jak ktoś pisze kłamstwa i brednie wyssane z palca to bardzo trudno pisać jest inaczej, bardziej dyplomatycznie i z zachowaniem minimalnych zasad grzeczności, bo to i tak nie będzie zrozumiane. Do prostaków nieraz trzeba napisać bardzo dosadnie. Ale jeżeli mieszkaniec poczuł się urażony to przepraszam.

 5. Źenua wielkie aj waj misiewicz i tyle.
  jeszcze chwila i nikt nie będzie pamiętał o tej grupie uzurpatorów

 6. Macie szansę… odejść z twarzą, ale widzę, że nie zamierzacie…

 7. Dorota dostała stanowisko dzięki znajomością. To nie jest doświadczenie, a zwykła manipulacja Posła.
  Szkoda, bo w szpitalu sie nie poprawia az tak jak zapowiadano. Coś tam sie zmienia, ale jesli takim tępem to ja nie wróże dobrze

 8. Czytałem w Wyborczej, że pan Misiło przedstawia Konkolewską jako bardzo doświadczoną samorządowo osobę. Tak się składa że znam tą panią i ma wątpliwość czy za doświadczenie samorządowe można uznać bycie pracownikiem urzędu skarbowego (kariery z tego co wiem tam nie zrobiła a ludzie tacy jak ja mogą na jej temat coś powiedzieć) a potem po układzie z Michalską dostanie się na stołek prezesa szpitala. Czyli Nowoczesna partyja takie takie metody manipulacji “ciemnym ludem” uważa za uczciwe? Dziekuję nie skorzystam z tej wątpliwej klasy polityków.

  • Czytam, że ktoś się bardzo interesuje karierą Pani Doroty szczególnie w urzędzie skarbowym. Żal mi Ciebie człowieku, bo albo informatorów masz złych, albo żal Ci, że ona się pnie a Ty dalej w tym samym miejscu. Mam dobrą radę weź się do roboty a może i Ciebie czeka nagroda. Po treści komentarza domniemywam, że w dziennikarstwie nie masz co szukać. Lubisz grzebać w życiorysach i w papierach? To może CBA?

 9. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ㄓ 〄

  Petru spłacił długi, czy dalej żebrze?

 10. Tragiczne……jakie kompetencje żenada na całej linii

 11. Dorotka odpuść 🙂

 12. A jakiś program ? Pomysły ? Postulaty ? Czy jedynym programem jest standardowa śpiewka wszystkich partii opozycyjnych “PiSssssssssssssss” ? “nasze struktury są pełne wysokiej klasy specjalistów i ekspertów” – jeśli to są tacy eksperci jak prezes partii – Pan Petru – specjalista od franka, który chce posyłać chłopców do ginekologa i mówi o święcie 6 króli to lepiej będzie dla wszystkich jak nie będziecie startować.

 13. Jak maja takich ekspertów i specjalistów jak rysio swetru to powodzenia hahah 😀

 14. Nie. Nie macie szans

 15. Za ta panią na pewno nie podniosę ręki.
  Czas zauważyć kłamstwa, manipulację i brak reflekcji. Wolę już Elę Jabłońską
  Śmiech na sali

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.