Strona główna / Lokalne / D. Konkolewska: Mamy szansę wygrać najbliższe wybory samorządowe

D. Konkolewska: Mamy szansę wygrać najbliższe wybory samorządowe

W weekend podczas konferencji prasowej, Przewodniczący N w woj. zachodniopomorskim Poseł Piotr Misiło mówił o konieczności budowy silnych, kompetentnych i profesjonalnych struktur Nowoczesnej w całym województwie, których członkowie będą mogli startować i wygrywać w najbliższych wyborach samorządowych.

– Wybory samorządowe to obecnie najważniejszy nasz cel taktyczny, którego realizacja przybliży nas do odsunięcia złych rządów PiS od władzy – mówił Piotr Misiło.

Nowa Wiceprzewodnicząca N w Zachodniopomorskiem Dorota Konkolewska mówiła że będzie starała się docierać do każdej miejscowości, w której Nowoczesna może pozyskać członków dla naszej organizacji i że mamy bardzo dużą i wspaniałą potencjalność do tego, aby wygrać najbliższe wybory samorządowe, a nasze struktury są pełne wysokiej klasy specjalistów i ekspertów.

Zobacz również

Znowu wbiegną na szczyt latarni morskiej

W sobotę 20. sierpnia, w ramach imprez Dnia Latarń Morskich, przeprowadzona zostanie XI edycja Międzynarodowego …

19 komentarzy

 1. Dobrze zorientowany

  Nic nie wygracie

 2. Adrian Paczekchudy p

  przed zaraza ,ogniem ,wojna i NOWOCZESNA w Swinoujsciu zachowaj nas PANIE !!!

 3. Oj żeby się Pani nie zdziwiła, ponieważ Pani szefowej nikt nie chce, a ona ma ambicje na przyszłą Panią Prezydent miasta.Pytanie brzmi: Co jeśli głos mieszkańców nie pójdzie w jej stronę,a stanowisko vice straci, trzeba się będzie pożegnać z robotą w urzędzie, tylko kto zatrudni, może PSS Społem ale tam też pełna okupacja przez emerytów.

 4. Widać, że sami znawcy tematu się już wypowiedzieli co wiedzę czerpią z ssania palca wyjętego z d..y pani J. i A. Mam propozycję aby ten palec sobie w d..ę wsadzić, aby się nie pos..ć z zazdrości.

  • Rozumiem że jesteś wielbicielem niejakiej Nowoczesnej i pani Dorotki? Powiem szczerze zw wstydzilbym się na jej miejscu poziomu swoich wyborców jeśli są tacy jak ty! Poziom bruku i właśnie dlatego nie wolno dać wam nawet minimum władzy.

   • Jak ktoś pisze kłamstwa i brednie wyssane z palca to bardzo trudno pisać jest inaczej, bardziej dyplomatycznie i z zachowaniem minimalnych zasad grzeczności, bo to i tak nie będzie zrozumiane. Do prostaków nieraz trzeba napisać bardzo dosadnie. Ale jeżeli mieszkaniec poczuł się urażony to przepraszam.

 5. Źenua wielkie aj waj misiewicz i tyle.
  jeszcze chwila i nikt nie będzie pamiętał o tej grupie uzurpatorów

 6. Macie szansę… odejść z twarzą, ale widzę, że nie zamierzacie…

 7. Dorota dostała stanowisko dzięki znajomością. To nie jest doświadczenie, a zwykła manipulacja Posła.
  Szkoda, bo w szpitalu sie nie poprawia az tak jak zapowiadano. Coś tam sie zmienia, ale jesli takim tępem to ja nie wróże dobrze

 8. Czytałem w Wyborczej, że pan Misiło przedstawia Konkolewską jako bardzo doświadczoną samorządowo osobę. Tak się składa że znam tą panią i ma wątpliwość czy za doświadczenie samorządowe można uznać bycie pracownikiem urzędu skarbowego (kariery z tego co wiem tam nie zrobiła a ludzie tacy jak ja mogą na jej temat coś powiedzieć) a potem po układzie z Michalską dostanie się na stołek prezesa szpitala. Czyli Nowoczesna partyja takie takie metody manipulacji „ciemnym ludem” uważa za uczciwe? Dziekuję nie skorzystam z tej wątpliwej klasy polityków.

  • Czytam, że ktoś się bardzo interesuje karierą Pani Doroty szczególnie w urzędzie skarbowym. Żal mi Ciebie człowieku, bo albo informatorów masz złych, albo żal Ci, że ona się pnie a Ty dalej w tym samym miejscu. Mam dobrą radę weź się do roboty a może i Ciebie czeka nagroda. Po treści komentarza domniemywam, że w dziennikarstwie nie masz co szukać. Lubisz grzebać w życiorysach i w papierach? To może CBA?

 9. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ㄓ 〄

  Petru spłacił długi, czy dalej żebrze?

 10. Tragiczne……jakie kompetencje żenada na całej linii

 11. Dorotka odpuść 🙂

 12. A jakiś program ? Pomysły ? Postulaty ? Czy jedynym programem jest standardowa śpiewka wszystkich partii opozycyjnych „PiSssssssssssssss” ? „nasze struktury są pełne wysokiej klasy specjalistów i ekspertów” – jeśli to są tacy eksperci jak prezes partii – Pan Petru – specjalista od franka, który chce posyłać chłopców do ginekologa i mówi o święcie 6 króli to lepiej będzie dla wszystkich jak nie będziecie startować.

 13. Jak maja takich ekspertów i specjalistów jak rysio swetru to powodzenia hahah 😀

 14. Nie. Nie macie szans

 15. Za ta panią na pewno nie podniosę ręki.
  Czas zauważyć kłamstwa, manipulację i brak reflekcji. Wolę już Elę Jabłońską
  Śmiech na sali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.