Strona główna / Lokalne / Wyróżnienie Złote dla Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Świnoujściu

Wyróżnienie Złote dla Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Świnoujściu

Złote wyróżnienie otrzymało świnoujskie Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy ulicy Gdyńskiej w 56. Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych za 2016 rok. To już kolejne wyróżnienie dla naszej placówki w tym konkursie, w tym po raz trzeci z rzędu złote. Placówka działa przy świnoujskim Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki.

Uroczystość otrzymania Złotego Wyróżnienia oraz listu gratulacyjnego od Pani Anny Zalewskiej Ministra Edukacji Narodowej odbyła się 25 listopada w Krakowie – informuje dyrektor CEZiT Pani Gabriela Kopacka.
Schronisko dysponuje bazą noclegową w budynku murowanym  na 140 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4,5 osobowych. Do dyspozycji  gości udostępnione są między innymi   kuchnia samoobsługową z podstawowym wyposażeniem, możliwością  przechowywania produktów żywnościowych w lodówkach, 2. jadalnie z 25. miejscami w każdej, sala TV, telewizory w wydzielonych pokojach, wi-fi.

Zobacz również

Jadą w 43-kilometrowa trasę. Możesz do nich dołączyć

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” propaguje turystykę kolarską oraz aktywny sposób spędzania czasu. W dniu 28.07.2019 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.