środa , 5 października 2022
Strona główna / Hobby / [ZDJĘCIA] Mikołajkowi reprezentanci z Przedszkola Miejskiego nr 3

[ZDJĘCIA] Mikołajkowi reprezentanci z Przedszkola Miejskiego nr 3

Nasze przedszkolaki wiedzą, że ruch to zdrowie! Dlatego nauczyciele, rodzice i dzieci  starają się angażować w wiele  działań w zakresie aktywności ruchowej dzieci, ich twórczego działania i troski o zdrowie . Promując aktywny tryb życia, działamy na rzecz bezpieczeństwa dzieci, kształtujemy w nich prawidłowe nawyki a tym samym dostarczamy dzieciom wiele radości i uśmiechu na twarzy. Cieszymy się, że nasze przedszkolaki pod wodzą pani Aleksandry Keplin oraz pomocy pani Jonety Rzezinowskiej mogły wziąć udział w Biegu Mikołajkowym, który odbył się w Parku Zdrojowym dnia 03.12.2016r. Dziękujemy organizatorom parkrun Świnoujście za piękną organizację, wspaniałą atmosferę, za serduszkowe medale i mikołajkowe upominki dla dzieci a rodzicom dzieci za wielkie zaangażowanie.

Zobacz również

Turniej pod patronatem Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. za nami

2.10.2022 roku Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście był organizatorem kolejnego już turnieju pod patronatem Sponsora Głównego: …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.