Strona główna / Lokalne / Komunikat MOPR. Mogą zadzwonić do ciebie z ankietą

Komunikat MOPR. Mogą zadzwonić do ciebie z ankietą

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie informuje, że w toku prac nad nową Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w Mieście Świnoujściu zlecono firmie Instytut Badawczy IPC Sp. z o.o. z Wrocławia przeprowadzenie ankiet telefonicznych pt: „Badanie sytuacji świnoujskich rodzin z dziećmi do 18 roku życia”. Ankiety prowadzone będą w okresie od 5 do 15 grudnia 2016r.

– Wyniki badań posłużą do określenia celów polityki społecznej dla Miasta Świnoujście w zakresie problemów opiekuńczo – wychowawczych – informuje Gabriela Poniedziałek-Petruk, Dyrektor świnoujskiego MOPR.

Badanie jest anonimowe – w raporcie nie znajdą się informacje, które mogłyby wpłynąć na identyfikację Respondentów.

W związku z powyższym MOPR zwraca się do mieszkańców Miasta z prośbą o udzielenie pomocy ankieterom Instytutu Badawczego IPC Sp. z o.o i w przypadku kontaktu telefonicznego o wzięcie udziału w ankiecie.

Państwa zaangażowanie będzie bardzo istotne dla wyników badań, które posłużą wszystkim mieszkańcom naszego miasta. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc oraz zrozumienie –dodaje Dyrektor Oścrodka.

Zobacz również

Kurtyka zachęca do udziału w akcji “Zanocuj w lesie”

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji “Zanocuj w lesie”, a tym samym odpoczynku na łonie …

2 komentarze

  1. niebezpiecznik/sekurak

    Po pierwsze, PRIMO: Te telefony będą naruszeniem ustawy o ochronie danych osobowych i MOPR ani UM nic ma do tego.

    Na skutek wprowadzonych zmian co do zasady niezgodne z prawem stały się działania z zakresu marketingu bezpośredniego podejmowane przy użyciu telefonów, innych urządzeń mobilnych, czy komputerów, jeżeli nie wyrażono wcześniejszej zgody na takie działania. W efekcie, nielegalne staje się przesyłanie niezamówionych informacji handlowych drogą elektroniczną, wykonywanie połączeń telefonicznych przez telemarketerów, czy z call-center, jeżeli odbiorca nie wyraził na nie zgody.

    Po drugie, PRIMO: W telefonach z systemem Android (i iOS chyba?) wystarczy zainstalować aplikację TrueCaller. Dziękuję za uwagę i dobranoc!

  2. Takie telefony będą naruszeniem ustawy o ochronie danych osobowych. Niezależnie od opinii MOPR albo UM. Nawet jeśli numery będą wybrane losowo. Nadaje się toto do GIODO i Instytut Badawczy leży. Zastanówcie się dobrze nim złamiecie prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.