Strona główna / Lokalne / Komunikat MOPR. Mogą zadzwonić do ciebie z ankietą

Komunikat MOPR. Mogą zadzwonić do ciebie z ankietą

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie informuje, że w toku prac nad nową Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w Mieście Świnoujściu zlecono firmie Instytut Badawczy IPC Sp. z o.o. z Wrocławia przeprowadzenie ankiet telefonicznych pt: „Badanie sytuacji świnoujskich rodzin z dziećmi do 18 roku życia”. Ankiety prowadzone będą w okresie od 5 do 15 grudnia 2016r.

– Wyniki badań posłużą do określenia celów polityki społecznej dla Miasta Świnoujście w zakresie problemów opiekuńczo – wychowawczych – informuje Gabriela Poniedziałek-Petruk, Dyrektor świnoujskiego MOPR.

Badanie jest anonimowe – w raporcie nie znajdą się informacje, które mogłyby wpłynąć na identyfikację Respondentów.

W związku z powyższym MOPR zwraca się do mieszkańców Miasta z prośbą o udzielenie pomocy ankieterom Instytutu Badawczego IPC Sp. z o.o i w przypadku kontaktu telefonicznego o wzięcie udziału w ankiecie.

Państwa zaangażowanie będzie bardzo istotne dla wyników badań, które posłużą wszystkim mieszkańcom naszego miasta. Z góry dziękujemy za wszelką pomoc oraz zrozumienie –dodaje Dyrektor Oścrodka.

Zobacz również

Polsko-Ukraiński Dzień Dziecka już w najbliższą niedzielę!

„Nie możemy się doczekać na wspólną zabawę, która rozpocznie się o godzinie 13:00 w naszej Muszli Koncertowej. …

2 komentarze

  1. niebezpiecznik/sekurak

    Po pierwsze, PRIMO: Te telefony będą naruszeniem ustawy o ochronie danych osobowych i MOPR ani UM nic ma do tego.

    Na skutek wprowadzonych zmian co do zasady niezgodne z prawem stały się działania z zakresu marketingu bezpośredniego podejmowane przy użyciu telefonów, innych urządzeń mobilnych, czy komputerów, jeżeli nie wyrażono wcześniejszej zgody na takie działania. W efekcie, nielegalne staje się przesyłanie niezamówionych informacji handlowych drogą elektroniczną, wykonywanie połączeń telefonicznych przez telemarketerów, czy z call-center, jeżeli odbiorca nie wyraził na nie zgody.

    Po drugie, PRIMO: W telefonach z systemem Android (i iOS chyba?) wystarczy zainstalować aplikację TrueCaller. Dziękuję za uwagę i dobranoc!

  2. Takie telefony będą naruszeniem ustawy o ochronie danych osobowych. Niezależnie od opinii MOPR albo UM. Nawet jeśli numery będą wybrane losowo. Nadaje się toto do GIODO i Instytut Badawczy leży. Zastanówcie się dobrze nim złamiecie prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.