Strona główna / Hobby / Mikołaj dla najmłodszych z Akademią Piłkarską Baltica

Mikołaj dla najmłodszych z Akademią Piłkarską Baltica

Akademia Piłkarska BALTICA nie zwalnia tempa. Po wspaniale zorganizowanym, niedzielnym turnieju Mikołajkowym BALTICA CUP, wczoraj ( 6 grudnia)  w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1, odbyła się kolejna Impreza Mikołajkowa  AP BALTICA,  przeznaczona dla najmłodszych(4-6 lat) Członków Akademii Piłkarskiej Baltica . Tym razem miała charakter  rywalizacji sportowej dzieci i rodziców. Przygotowana została rozmaita ilość konkurencji, które rozbawiały do łez, ale też  zmuszały do niemałego wysiłku zarówno dzieci jak i dorosłych.
Taka forma zabawy przypadła do gustu obecnym na Sali dzieciom oraz ich rodzicom. Mimo mocnej więzi między przeciwnymi drużynami, każdy dzielnie walczył o wygraną! Zdecydowanie trzeba pogratulować tym młodszym, jak i tym odrobinę starszym zawodnikomJ woli walki i zaangażowania, ale także poczucia humoru.

Mikołaj, ze względu na bardzo napięty grafik, przekazał przepiękne prezenty, które spowodowały ogromne uśmiechy na buziach zawodników Akademii. Jest on jednocześnie bardzo dumny, że rodziny spędziły ten dzień bardzo aktywnie.

Zapraszamy do obejrzenia albumu ze zdjęciami na facebooku Akademii Piłkarskiej Baltica: https://www.facebook.com/akademiabaltica/

PODZIĘKOWANIA OD AP BALTICA ZA POMOC W SFINANSOWANIU PACZEK MIKOŁAJKOWYCH DLA NAJMŁODSZYCH DLA:
   – Pana Mirosława Bysko, właściciela hurtowni art. spożywczych AMBEST
   – Pana Alojzego Zaręby, właściciela restauracji KALINKA II
   – Zarządu „Społem” PSS
   – hurtowni art. spożywczych EUROCASH

Zobacz również

13-letniego Kuby poszukiwało 32 strażaków

W poniedziałek 23 maja 2022 r. strażacy wsparli swoimi siłami akcję poszukiwawczą 13-letniego chłopca ze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.