Strona główna / Lokalne / Historia tego psa mocno chwyta za serce!

Historia tego psa mocno chwyta za serce!

Ten niepełnosprawny psiak był skazany na wegetację w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Trafił tam po wypadku samochodowym. Los psa imieniem Charlie wzruszył wielu ludzi, którzy zrobili wszystko, aby psina mogła znowu biegać jak dawniej. Poznajcie niesamowitą historię psa ze świnoujskiego schroniska!

Psi los nie zawsze jest łatwy i prosty, przekonał się o tym Charlie który na początku listopada bieżącego roku został potrącony przez auto. Dobry człowiek widząc psa leżącego w rowie natychmiast zareagował i przywiózł go do schroniska. Po konsultacji z weterynarzami okazało się, że Charlie ma zmiażdżony rdzeń kręgowy i już nigdy nie będzie chodził.

Charlie to pies w typie owczarka niemieckiego, ma około 4 lata i jest wykastrowany. Pomimo tego co wydarzyło się w jego życiu jest pozytywnie nastawiony do życia i lgnie do ludzi. Zwierzak w ostatnim dniu starego roku otrzymał w prezencie wózek inwalidzki.

W imieniu zarządcy schroniska dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, a w szczególności burmistrzowi Międzyzdrojów i jego rodzinie.

Źródło: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu

Zobacz również

Polsko-Ukraiński Dzień Dziecka już w najbliższą niedzielę!

„Nie możemy się doczekać na wspólną zabawę, która rozpocznie się o godzinie 13:00 w naszej Muszli Koncertowej. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.