Strona główna / Lokalne / Historia tego psa mocno chwyta za serce!

Historia tego psa mocno chwyta za serce!

Ten niepełnosprawny psiak był skazany na wegetację w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Trafił tam po wypadku samochodowym. Los psa imieniem Charlie wzruszył wielu ludzi, którzy zrobili wszystko, aby psina mogła znowu biegać jak dawniej. Poznajcie niesamowitą historię psa ze świnoujskiego schroniska!

Psi los nie zawsze jest łatwy i prosty, przekonał się o tym Charlie który na początku listopada bieżącego roku został potrącony przez auto. Dobry człowiek widząc psa leżącego w rowie natychmiast zareagował i przywiózł go do schroniska. Po konsultacji z weterynarzami okazało się, że Charlie ma zmiażdżony rdzeń kręgowy i już nigdy nie będzie chodził.

Charlie to pies w typie owczarka niemieckiego, ma około 4 lata i jest wykastrowany. Pomimo tego co wydarzyło się w jego życiu jest pozytywnie nastawiony do życia i lgnie do ludzi. Zwierzak w ostatnim dniu starego roku otrzymał w prezencie wózek inwalidzki.

W imieniu zarządcy schroniska dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, a w szczególności burmistrzowi Międzyzdrojów i jego rodzinie.

Źródło: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu

Zobacz również

Kolejne pieniądze dla osiedla Karsibór

Trzynaście milionów dofinansowania na ulicę 1 Maja, nowa przystań  kajakowa, której budowa dobiega końca. To …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.