Strona główna / Lokalne / Piotrek zginął od ciosu nożem. Ojciec: Mam nadzieję, że sprawiedliwość dosięgnie sprawcy

Piotrek zginął od ciosu nożem. Ojciec: Mam nadzieję, że sprawiedliwość dosięgnie sprawcy

To nigdy nie powinno się zdarzyć! Nie miał 30 lat tak jak początkowo podawała policja. Dziś już wiadomo, że ofiarą która zginęła od ciosu nożem w klatkę piersiową jest 19-letni Piotrek Wawrzynowicz- mieszkaniec Świnoujścia.  Ktoś w okrutny sposób odebrał mu życie prawdopodobnie w nocy z czwartku na piątek. Ciało młodzieńca znaleziono w mieszkaniu bloku przy ul. Matejki w Świnoujściu.

Ciężko uwierzyć, że tragiczna śmierć przerwała jego młode życie, ciężko uwierzyć, że nie ma go już wśród nas. Wiadomość o jego śmierci spadła na bliskich jak grom z jasnego nieba. Kto bowiem może się spodziewać śmierci 19-letniego chłopaka, który nikomu nie wadził, miał swoje hobby i żył spokojnie. W głowie miał plany i marzenia.

Ojciec chłopaka jedzie z drugiego końca świata, aby pożegnać syna. Na co dzień pływa na statkach, gdy dowiedział się o śmierci Piotrka nie uwierzył.  Dopiero gdy znajomi zaczęli składać kondolencje, wtedy doszło do niego, że to dzieje się naprawdę.

– Jestem daleko od domu i jeszcze to do mnie nie dociera, jutro czeka mnie przykra i smutna rzeczywistość  – pisze pan Mariusz Wawrzynowicz, ojciec chłopaka. – Mam nadzieję, że sprawiedliwość dosięgnie sprawcy – dodaje.

Ci którzy znali Piotrka nie potrafią wyrazić słowami tego co się stało. To dobry chłopak i świetny kolega. Ciepłe słowa o 19-latku płyną bez końca od kolegów i koleżanek ze szkoły.

Po tej tragedii mieszkańcy bloku są wstrząśnięci tym co się stało.  Przyznają, że nie czują się bezpiecznie, gdy wiedzą, że sprawca morderstwa wciąż chodzi na wolności.

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci młodego mężczyzny. Śledczy na razie nie zdradzają zbyt wielu informacji o tym zdarzeniu. Wiadomo jedynie, że doszło do niego przy ul. Matejki 37. Lekarz pogotowia stwierdził na ciele ranę ostrym narzędziem w okolicy klatki piersiowej.  Najprawdopodobniej był to nóż.  Śledczy wyjaśniają jak doszło do tragedii. Jednak do tej chwili nikt nie został w tej sprawie zatrzymany.

Zwłoki młodego mężczyzny znaleziono w piątek przed południem w mieszkaniu bloku przy ul. Matejki 37.

Zobacz również

Port jachtowy ma już nazwę! Tak rozpoczęto sezon

Od soboty 21 maja świnoujski port jachtowy już oficjalnie nosi imię nieodżałowanego Jerzego Porębskiego.  Chwilę …

4 komentarze

  1. Boże!!!!! Bardzo współczuję rodzinie.Tego zwyrodnialca który to zrobil,to KARA ŚMIERCI!!!!! Tylko tak pozbędziemy sie tej podlej trzody!!!!!

  2. Wygląda , że znał zabójców bo ich przecież wpuścił do mieszkania.
    Porachunki ?

  3. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.