Strona główna / Lokalne / Na najbliższej sesji komendant policji Dorota Zawłocka przedstawi raport o bezpieczeństwie
Foto: Wojciech Basałygo/archiwum

Na najbliższej sesji komendant policji Dorota Zawłocka przedstawi raport o bezpieczeństwie

Ostatnie kryminalne zdarzenia w Świnoujściu wstrząsnęły miastem. Przewodnicząca rady Joanna Agatowska zaprosiła komendant policji Dorotę Zawłocką na czwartkową Sesję Rady Miasta. Zostanie wprowadzony punkt: Omówienie stanu bezpieczeństwa miasta. Telewidzowie TV Słowianin będą mogli na żywo zapoznać się z planowanymi działaniami policji poprawiającymi bezpieczeństwo w mieście.

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

5 komentarzy

  1. PANI KOMENDANT NIECH PANI NIE ROBI SOBIE ŻARTÓW Z NAS MIESZKAŃCÓW.
    PEWNIE PANI POWIE, ŻE WSZYSTKO JEST OK

  2. Tak jest w tym mieście ze wszystkim. Wszystko ułożone i grzeczne, niewychylające się. Dopiero gdy dochodzi do tragedii -strach du*e ściska. Raport na papierze do podtarcia. A co , tajemnicą jest że są dragi, tajemnicą że karki zastraszają i wymuszają. Nawet grozili rozpędzeniem marszu. Co robi Policja? Ma w du*ie. Etaty, nagrody, spokój. Jak Rutkowski coś poda to może przyjmą. Prokuratora? Sąd? Czy ludzie są aż tak ślepi?

  3. Papier przyjmie wszystko.

  4. Policja nie jest tylko od przyjmowania przez znudzonego funkcjonariusza zawiadomien o przestepstwie.W pracy Policji jest tez taki dzial jak komorka operacyjna.Widac jednak ze takowa albo nie istnieje w miescie badz dziala bardzo slabo.Policja sama musi szukac dojsc do informacji a nie czekac jak usluzny informator przyjdzie badz zadzwoni.Jesli nie maja kwalifikacji badz sie nie chce to wymienic ludzi z komendy.Nowi we wspolpracy z gartska ktora chce jeszcze pracowac moze cos zrobia.To nie jest normalne aby wszyscy wiedzieli co sie dzieje w miescie a nikt nie reaguje.Wewnetrzna kontrola z centrali jest potrzebna.Moze wreszcie ktos sie obudzi z letargu.Letargu za ktory my mieszkancy bardzo placimy.Pani KOmendant na sesje przyjdzie z arkuszem cyfr.Bedzie mowila ile bylo przestepstw.ile umorzono,ile wykryto,ilu bylo pijanych kierowcow i rowerzystow,ile zatrzyman na tzw,goracym uczynku i tyle.Co chcecie aby kobiecina powiedziala.Niczego Wam nie powie ani nie obieca.Ma ulozyonych pracownikow z przestepcami.Rece zwiazane.Przykre lecz prawdziwe.

  5. I jaki będzie ten raport wiadomo już dzisiaj będzie wszystko w jak najlepszym porządku nad wszystkim czuwamy,miasto jest bezpieczne itp.Może wreszcie dowiemy się po co inwestowano ogromne pieniądze w monitoring miejski skoro nie funkcjonuje bo często coś dzieje się pod samą kamerą i na próżno czekać tam patrolu.Czemu funkcjonariusze patrolujący miasto nie reagują na wykroczenia trzeba im wręcz pokazać palcem (przykłady można mnożyć) Może dowiemy się w jakiej sile jesteśmy chronieni w nocy tzn.ile patroli porusza się po ulicach naszego miasta bo zaraz się okaże że jeden lub dwa maksymalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.