Strona główna / Lokalne / Na najbliższej sesji komendant policji Dorota Zawłocka przedstawi raport o bezpieczeństwie
Foto: Wojciech Basałygo/archiwum

Na najbliższej sesji komendant policji Dorota Zawłocka przedstawi raport o bezpieczeństwie

Ostatnie kryminalne zdarzenia w Świnoujściu wstrząsnęły miastem. Przewodnicząca rady Joanna Agatowska zaprosiła komendant policji Dorotę Zawłocką na czwartkową Sesję Rady Miasta. Zostanie wprowadzony punkt: Omówienie stanu bezpieczeństwa miasta. Telewidzowie TV Słowianin będą mogli na żywo zapoznać się z planowanymi działaniami policji poprawiającymi bezpieczeństwo w mieście.

Zobacz również

Ścieżka w koronach drzew – nowa atrakcja przyrodnicza w Heringsdorfie

Wiosną 2021 roku turyści oraz mieszkańcy niezależnie od wieku będą mogli osobiście poznać nową atrakcję …

5 komentarzy

  1. PANI KOMENDANT NIECH PANI NIE ROBI SOBIE ŻARTÓW Z NAS MIESZKAŃCÓW.
    PEWNIE PANI POWIE, ŻE WSZYSTKO JEST OK

  2. Tak jest w tym mieście ze wszystkim. Wszystko ułożone i grzeczne, niewychylające się. Dopiero gdy dochodzi do tragedii -strach du*e ściska. Raport na papierze do podtarcia. A co , tajemnicą jest że są dragi, tajemnicą że karki zastraszają i wymuszają. Nawet grozili rozpędzeniem marszu. Co robi Policja? Ma w du*ie. Etaty, nagrody, spokój. Jak Rutkowski coś poda to może przyjmą. Prokuratora? Sąd? Czy ludzie są aż tak ślepi?

  3. Papier przyjmie wszystko.

  4. Policja nie jest tylko od przyjmowania przez znudzonego funkcjonariusza zawiadomien o przestepstwie.W pracy Policji jest tez taki dzial jak komorka operacyjna.Widac jednak ze takowa albo nie istnieje w miescie badz dziala bardzo slabo.Policja sama musi szukac dojsc do informacji a nie czekac jak usluzny informator przyjdzie badz zadzwoni.Jesli nie maja kwalifikacji badz sie nie chce to wymienic ludzi z komendy.Nowi we wspolpracy z gartska ktora chce jeszcze pracowac moze cos zrobia.To nie jest normalne aby wszyscy wiedzieli co sie dzieje w miescie a nikt nie reaguje.Wewnetrzna kontrola z centrali jest potrzebna.Moze wreszcie ktos sie obudzi z letargu.Letargu za ktory my mieszkancy bardzo placimy.Pani KOmendant na sesje przyjdzie z arkuszem cyfr.Bedzie mowila ile bylo przestepstw.ile umorzono,ile wykryto,ilu bylo pijanych kierowcow i rowerzystow,ile zatrzyman na tzw,goracym uczynku i tyle.Co chcecie aby kobiecina powiedziala.Niczego Wam nie powie ani nie obieca.Ma ulozyonych pracownikow z przestepcami.Rece zwiazane.Przykre lecz prawdziwe.

  5. I jaki będzie ten raport wiadomo już dzisiaj będzie wszystko w jak najlepszym porządku nad wszystkim czuwamy,miasto jest bezpieczne itp.Może wreszcie dowiemy się po co inwestowano ogromne pieniądze w monitoring miejski skoro nie funkcjonuje bo często coś dzieje się pod samą kamerą i na próżno czekać tam patrolu.Czemu funkcjonariusze patrolujący miasto nie reagują na wykroczenia trzeba im wręcz pokazać palcem (przykłady można mnożyć) Może dowiemy się w jakiej sile jesteśmy chronieni w nocy tzn.ile patroli porusza się po ulicach naszego miasta bo zaraz się okaże że jeden lub dwa maksymalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.