Strona główna / Lokalne / Poważny wypadek na drodze do Świnoujścia. Są utrudnienia!
Droga krajowa nr 3 jest zablokowana. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu. Foto: Paweł Ukraiński/kamienskie.info

Poważny wypadek na drodze do Świnoujścia. Są utrudnienia!

Trzy osoby zostały poszkodowane w wyniku czołowego zderzenia do jakiego doszło dziś (10.01) rano około godz. 7 na wysokości Rzeczyna (gm. Wolin). Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Honda CRX mężczyzna wyprzedzał. Jadąc w stronę Wolina nie zauważył znajdującego się naprzeciw Forda – informuje zaprzyjaźniony portal kamienskie.info.

Foto: Paweł Ukraiński/kamienskie.info

W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby znajdujące się w hondzie, jedna w fordzie oraz trzy psy. Jedna osoba została przewieziona śmigłowcem do szpitala. Droga krajowa nr 3 jest zablokowana. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu. Policjanci zorganizowali objazd przez Wiejkowo.

Źródło: kamienskie.info

Zobacz również

Rozładunek żurawia budowlanego. Deptak Słowackiego będzie zamknięty

Dziś (wtorek) od godz. 23.00 do jutra (środa) do godziny 5.00 rano mogą wystąpić czasowe …

3 komentarze

  1. Rano jechalem to na srodku lezal martwy dzik i co nikt go z drogi nie sciagnal a musial lezec juz dlugo

  2. znowu wypadek w tym miejscu, dwupasmowy mostek zbudowany w wolinie i zjazd z czteropasmowej drogi szybkiego ruchu to miejsce gdzie kierowcy często są zaskakiwani zwężającą się drogą, zbyt późno orientują się że są na pasie przeciwnego ruchu ile jeszcze ofiar trzeba?, żeby naprawić radosną twórczość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.