Strona główna / Lokalne / Nocny pościg policji za tico. Kierowca był kompletnie pijany

Nocny pościg policji za tico. Kierowca był kompletnie pijany

Około godziny 3 w nocy z wtorku na środę policjanci chcieli zatrzymać jadący po ul. Grunwaldzkiej samochód. Kierowca na widok policjantów wyłączył światła i skręcił w ulicę Wielkopolską. Policjanci podjęli pościg.

– Kierowca tico nie reagował na sygnały świetlne ani dźwiękowe i kontynuował ucieczkę ulicami Osiedla Zachodniego. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, uderzając przednim kołem w krawężnik – informuje asp. sztab. Beata Olszewska z policji.

Uciekającym mężczyzną okazał się 22-latek.  W pojeździe znajdowały się jeszcze dwie inne osoby. 22-latek potwierdził, że wcześniej wypił butelkę wódki oraz kilka piw. Nietrzeźwy świnoujścianin trafił do policyjnego aresztu.

Okazało się że miał ponad 2 promile alkoholu. Nie posiadał także prawa jazdy. Przestępstwo jakiego się dopuścił jest zagrożone karą 2 lat pozbawienia wolności, grzywną, zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi do 10 lat oraz świadczeniem pieniężnym w kwocie 5.000 zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

O zdarzeniu poinformował nas Czytelnik Quebo.

 

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

2 komentarze

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Ale przypał . . .

  2. Brawo dla Policji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.