Strona główna / Lokalne / Decyzja generała: Orkiestra wojskowa nie zagra podczas WOŚP
Foto: Robert Ignaciuk

Decyzja generała: Orkiestra wojskowa nie zagra podczas WOŚP

Garnizon Warszawa nie wyraził zgody na uczestniczenie muzyków z orkiestry wojskowej związanej tradycjami z 8. Flotyllą Obrony Wybrzeża. Harcmistrz Iwona Postulka poprosiła o czynne wzięcie udziału w przedsięwzięciu charytatywnym jakim jest zbiórka pieniędzy w ramach WOŚP. Pierwsza decyzja była odmowna. Także ponowna prośba niczego nie wskórała.

– W odpowiedzi na pismo z dnia 29.12.2016 r., dotyczące ponownego rozpatrzenia wniosku o skierowanie Orkiestry Wojskowej Świnoujście do udziału w koncercie z okazji 25 finału WOŚP, z przykrością informuje, że mimo uznania dla szlachetnej idei tej akcji charytatywnej, decyzja dotycząca anulowania udziału orkiestry w koncercie została przeze mnie podtrzymana. Jestem przekonany, że powyższe nie wpłynie negatywnie na naszą współpracę przy organizacji innych przedsięwzięć na terenie garnizonu Świnoujście z udziałem wojskowych muzyków – napisał dowódca Garnizonu Warszawa gen. bryg. Robert Głąb.

Zobacz również

Świnoujście. Eldorado dla wędkarzy

Archipelag wysp to prawdziwe eldorado dla wędkarzy. Tylu różnorodnych łowisk próżno by szukać w innych …

8 komentarzy

  1. Orkiestra ma okazję prywatnie zagrać dla WOŚP, ciekawe ilu się zaangażuje. Instrumenty porządny muzyk ma swoje w domu.

  2. PIS-wojsko może jedynie brać udział w uroczystościach kościelnych. Niestety normalna Polska już się skończyła.

  3. dajcie spokój ,dostał taki rozkaz ,to wojsko jest ,a Wy chłopa rugacie.

  4. Gratuluję mam nadzieję że kiedyś Ci ludzie będą potrzebowali pomocy maszyn w szpitalu i zgaśnie światło a agregaty padną. Jest mi również przykro pisać takie rzeczy ale nic innego nie przychodzi do glowy.

  5. Jakie nazwisko takie działania.

  6. Nazwisko generała pasuje jak ulał do jego słów.

  7. Wstyd mi za generała g…a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.