Strona główna / Lokalne / Kolejny pijany kierowca. Wydmuchał 2,7 promila

Kolejny pijany kierowca. Wydmuchał 2,7 promila

59-letni mieszkaniec Szczecina zlekceważył postanowienie sądowe i wsiadł za kierownicę samochodu. Okazało się, że to nie jedyne jego przewinienie. Mężczyzna miał w organizmie 2,7 promila alkoholu. Sprawcę obu przestępstw czekają surowe konsekwencje karne i finansowe.

– Wczoraj po godzinie 18.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu otrzymał  zgłoszenie, że ulicami miasta samochodem osobowym marki BMW może poruszać się nietrzeźwy kierowca. Patrolujący miasto policjanci zauważyli opisywany pojazd, jadący w kierunku przeprawy promowej przy ulicy Karsiborskiej – informuje asp. sztab. Beata Olszewska z policji.

Badanie mężczyzny na zawartość alkoholu potwierdziło jego nietrzeźwość – szczecinianin miał w organizmie 2,7 promila alkoholu. 59-latek zlekceważył postanowienie sądowe i zdecydował się na jazdę samochodem. Trzyletni zakaz dotyczył wcześniejszego kierowania przez niego pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Zobacz również

Dokumentacja tunelowe do wglądu

W weekendowych wydaniach gazet ukazało się Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.