Strona główna / Lokalne / Wyłamywał kłódki i wyważał skoble. Jest w rękach policji

Wyłamywał kłódki i wyważał skoble. Jest w rękach policji

Policjanci zatrzymali seryjnego sprawcę włamań do piwnic. 28-latkowi udowodniono sześć takich przestępstw, do wszystkich się przyznał. Mundurowi odzyskali też część skradzionych przedmiotów na kwotę ponad 3.000 zł. Przestępstwa, których dopuścił się zatrzymany mężczyzna zagrożone są karą od roku do 10 lat więzienia.

–  Sprawca wyłamywał kłódki i wyważał skoble, a po przedostaniu się do wnętrza kradł  różne przedmioty pozostawione w piwnicach. Łupem włamywacza padły rowery, wiertarki, dekodery, DVD, nie gardził też żelazkami, farbami, sztangami do ćwiczeń, a nawet dziecięcymi zabawkami – informuje asp. sztab. Beata Olszewska z policji.

Stróże prawa zatrzymali 28-letniego mieszkańca Świnoujścia i przedstawili mu zarzuty dotyczące sześciu włamań do piwnic. Mężczyzna przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów, poddając się dobrowolnie karze. Po uzgodnieniu z prokuratorem 28-latek wnioskował o karę dla siebie 1,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności oraz naprawienia wyrządzonych szkód.

Zobacz również

Od soboty czynne ogródki restauracyjne i więcej osób w pociągach, tramwajach, autobusach

Decyzją rządu od północy z piątku na sobotę czynne mogą być ogródki restauracyjne, więcej osób …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Pokażcie karykaturę tej kreatury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.