Strona główna / Lokalne / Wyłamywał kłódki i wyważał skoble. Jest w rękach policji

Wyłamywał kłódki i wyważał skoble. Jest w rękach policji

Policjanci zatrzymali seryjnego sprawcę włamań do piwnic. 28-latkowi udowodniono sześć takich przestępstw, do wszystkich się przyznał. Mundurowi odzyskali też część skradzionych przedmiotów na kwotę ponad 3.000 zł. Przestępstwa, których dopuścił się zatrzymany mężczyzna zagrożone są karą od roku do 10 lat więzienia.

–  Sprawca wyłamywał kłódki i wyważał skoble, a po przedostaniu się do wnętrza kradł  różne przedmioty pozostawione w piwnicach. Łupem włamywacza padły rowery, wiertarki, dekodery, DVD, nie gardził też żelazkami, farbami, sztangami do ćwiczeń, a nawet dziecięcymi zabawkami – informuje asp. sztab. Beata Olszewska z policji.

Stróże prawa zatrzymali 28-letniego mieszkańca Świnoujścia i przedstawili mu zarzuty dotyczące sześciu włamań do piwnic. Mężczyzna przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów, poddając się dobrowolnie karze. Po uzgodnieniu z prokuratorem 28-latek wnioskował o karę dla siebie 1,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności oraz naprawienia wyrządzonych szkód.

Zobacz również

Port jachtowy ma już nazwę! Tak rozpoczęto sezon

Od soboty 21 maja świnoujski port jachtowy już oficjalnie nosi imię nieodżałowanego Jerzego Porębskiego.  Chwilę …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Pokażcie karykaturę tej kreatury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.