Strona główna / Lokalne / Halo, redakcja!? Czytelnicy dzwonią z problemami

Halo, redakcja!? Czytelnicy dzwonią z problemami

Wiesz o czymś ważnym? Chciałbyś, aby reporterzy portalu swinoujskie.info zajęli się Twoim problemem? Masz pytania do redakcji? Napisz do nas na adres: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń: 510 555 524. W mijającym tygodniu Czytelnicy dzwonili z następującymi problemami.

#1 Dzwonię z ulicy Chełmońskiego. Jestem osobą niepełnosprawną. Dawno temu spadł tu śnieg, a ulica wciąż nie jest odśnieżona. Osobom niepełnosprawnym, czy starszym ciężko jest poruszać się po mieście, gdy chodniki i ulice są nieodśnieżone.

#2 Szkoda, że odwołano koncert Ireny Santor. Słyszałam, że powodem było małe zainteresowanie biletami. No cóż, może pani Irena zagra u nas w wakacje. Wtedy na frekwencję na pewno nie można narzekać.

#3 Chciałam zwrócić uwagę na plac Adama Mickiewicza. Można by go podzielić na dwie części i zrobić parking oraz ładny zielony skwer spacerowy z ławeczkami i drzewkami. Miejsce jest zaniedbane chociaż powinno być wizytówką miasta. Podobnie sam budynek magistratu powinna czekać wymiana elewacji. O windzie nie wspomnę.

#4 Zwróciłam uwagę na biało-czerwoną taśmę powieszoną wzdłuż kanału. Rozumiem, że ma ostrzegać ludzi przed zbliżaniem się do krawędzi i uniknięciem wpadnięcia do kanału. Lepiej jednak porządnie odśnieżyć całe nabrzeże – wtedy będzie bezpieczniej.

Zobacz również

PGE: będziemy wspierać odbudowującą się Ukrainę. Spotkanie prezesa PGE z ambasadorem Ukrainy

Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej spotkał się z ambasadorem Ukrainy w Polsce …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.