Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Przyznajemy policji za schwytanie Pawła W. poszukiwanego listem gończym w związku z morderstwem Piotra Wawrzynowicza. Teraz przed prokuraturą i sądem dużo pracy, aby sprawców morderstwa dotknęła surowa kara.

Otrzymuje prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz za dostrzeżenie problemów młodych ludzi. Już wkrótce każdy uczeń będzie miał w szkole swoją szafkę. To oznacza koniec z dźwiganiem plecaków.

Dostaje supermarket Kaufland za prezent dla świnoujskich przedszkolaków. Maluchy z przedszkola „Pod Żaglami” otrzymały pomoce dydaktyczne i zabawki.

 

Otrzymuje kierująca roverem, która na początku tygodnia wjechała na ul. Wybrzeże Władysława IV w betonową donicę. Okazało się, że kobieta jest kompletnie pijana. Niech się cieszy, że nikogo nie zabiła, ani sama nie wjechała do kanału

 Dostaje ochroniarz ze sklepu Netto przy ulicy Szkolnej. Zamiast pilnować towaru, sączył ukradkiem piwo. Policja sprawdziła trzeźwość mężczyzny i okazało się, że nie jest w stanie pełnić swoich obowiązków. Dostał mandat.

Przyznajemy Dowództwu Garnizonu Warszawa za to, że nie pozwolił orkiestrze Marynarki Wojennej na udział w koncercie z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.