Strona główna / Lokalne / Kto bije osadzonych w świnoujskim areszcie?

Kto bije osadzonych w świnoujskim areszcie?

Czy Zbigniew Stonoga trafił na kolejny skandal w naszym mieście? Na facebookowym profilu zamieścił list napisany w imieniu strażników Służby Więziennej. Autor listu twierdzi, że wśród strażników SW pracuje psychopata w stopniu majora wyżywający się na osadzonych.

Miał ostatnio dotkliwie pobić jednego z aresztowanych mężczyzn. Gdyby tego było mało, autor listu przesłanego do Zbigniewa Stonogi oskarża szefa świnoujskiego aresztu o mobbing i kumoterstwo.

Czy rewelacje Zbigniewa Stonogi się potwierdzą? A może to kalumnie byłych więźniów spreparowane pod adresem strażników więziennych? Do sprawy wrócimy.

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

14 komentarzy

 1. A może by Pan Stonoga pomyślał dla kogo faktycznie „pracuje” anonimowy pracownik Aresztu Śledczego w Świnoujściu/???? Czy aby nie dla świataka przestępczego na tzw. zlecenie? co szkodzi ustalić nazwicho „pobitego aresztanta??> Zdziwi się pan panie Stonoga.

 2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

  Plama

 3. Trzymaj się Jacek, najwięcej i najmocniej plują ci, którzy nie mają zielonego pojęcia o co chodzi.

 4. To chory gość. Jego miejsce jest w psychiatryku, a nie na kierowniczym staowisku.

 5. Wiem jedno. Przeciwko temu panu toczy się postępowanie w prokuraturze to jest pewne 100 %. Bardzo proszę żeby wypowiedzieli się funkcjonariusze na temat tego pana. W sprawie łamania prawa jest obowiązek . A kto ma pseudonim Plama i dlaczego ?. Cała Polska zna. Wpisana jest prawda.

 6. Z tego co wiadomo ten major ma wrogów wśród osadzonych ,bo ich cisnął i wśród byłych funkcjonariuszy,bo ich za ćpanie wywalił.

 7. Z całą pewnością wobec majora przed sądem lub prokuraturą nie toczy się postępowanie związane z wyżywaniem się na funkcjonariuszach. Ten kto twierdzi inaczej mówi nieprawdę.

 8. Z całą pewnością wobec majora przed sądem lub prokuraturą nie toczy się postępowanie związane z wyżywaniem się na funkcjonariuszach. Ten kto twierdzi inaczej mówi nieprawdę.

 9. Wobec tego majora sk….na toczy się już co najmniej jedno postępowanie w sądzie za wyżywanie się na funkcjonariuszach

 10. Pracuję tam, i to lekka przesada robić taką ofiarę, kierownik to jedyny który nie ulega osadzonym

 11. Popieram!!! Sama chętnie bym im wpierdolila PATOLOGIA PIEPRZONA!!!!! Oni jak robią krzywdę ludziom to dobrze????? Jakby tak jak kiedyś dostawali pałowanie to może??? byłoby trochę mniej tego OSZOLOMSTWA!!!

 12. To ma być kara a nie wczasy , więc nawet jeśli rewelacje się potwierdzą to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu (a gdzie indziej mógł by pracować / ma predyspozycje do zawodu ).Może niedługo Straż Więzienną zatopią obsługą hotelowa , dadzą barek do celi a tak w ogóle szwedzki stół z daniami **** , takie all inclusive z napojami % i innymi używkami… . Jedynie co to za mobbing wobec pracowników można się czepiać. Ale nie wobec sposobu traktowania osadzonych po prostu im ma zaglądać strach w oczy na samo wspomnienie (rodzaj przestrogi).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.