Strona główna / Lokalne / Skandal! Z gniazd wyrzucono małe gołębie!

Skandal! Z gniazd wyrzucono małe gołębie!

Ptaki zadomowiły się w starej kamienicy przy ulicy Bohaterów Września 51a. Ludziom się to nie spodobało. Rozprawić się z gołębiami miała ekipa przy użyciu drabiny. Według naszego czytelnika, z ptactwem się nie patyczkowano. Te gołębie, którym udało się uciec miały sporo szczęścia. Jednak według obserwatora, małe gołębie spadły prosto na chodnik i się zabiły.

– To absolutnie nie mieści mi się w głowie, to co się stało. Próbuje dzwonić do Spółdzielni Słowianin i interweniować w tej sprawie. Jednak pod numerami telefonów włącza się fax, albo jestem przełączana i nikt nie podnosi słuchawki – mówi Beata Kastrau z Fundacji Animals Przystań Świnoujście.

Gołębie miejskie budują gniazda na strychach i czasem w przewodach wentylacyjnych. Używają do tego luźno ułożonego materiału. Samice składają jaja po 2-3 razy do roku.

Zobacz również

Ruszyły zapisy na Maraton Świnoujście Wolgast

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jako współorganizator 42 Międzynarodowego Maratonu Świnoujście – Wolgast, 31 Półmaratonu …

3 komentarze

  1. Pewnie jakaś katoliczka, codziennie po komunii, pręt i po gołębiach żeby nazajutrz znowu miała się z czego spowiadać, wszak to też stworzenie wszechmogącego.

  2. Pani mieszkająca na ostatnim piętrze od lat walczy z tymi golębiami, próbowała już samowolki próbując samemu je “powybijać “. Kobieta bez serca o której już kiedyś pisano i ta sprawa była już zgłaszana. Poniżej artykuł który już się kiedyś ukazał w sprawie tej kobiety .
    http://www.wyspiarzniebieski.pl/aktualnosci/11904,1,w-sprawie-golebi.html

  3. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Wkrętami skręcić drzwi tym burakom z kamienicy,
    żeby nie mogli wyjść, a potem ten plebs wywalić przez okno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.