Strona główna / Lokalne / Oldboje pokonali seniorów! Flota – Old Boys Świnoujście 3-5 (2-1)
W drużynie Old Boys zagrało wielu zawodników o znanych nazwiskach. Foto: Piotr Zgraja

Oldboje pokonali seniorów! Flota – Old Boys Świnoujście 3-5 (2-1)

Początek przygotowań, pierwsze treningi i pierwszy zaplanowany sparing. Mecz kontrolny, spotkanie przyjaźni z integracją, dobrą organizacją i miłą atmosferą. W drużynie Old Boys zagrało wielu zawodników o znanych nazwiskach w Świnoujściu i nie tylko , niektórzy panowie jeszcze czynnie grający w swoich klubach. Old Boys pod dowództwem kapitana Dariusza Duszyńskiego byli bardzo zmobilizowani, zagrali ambitnie, walecznie i skutecznie. W drużynie Floty natomiast, po bardzo dobrym początku, zabrakło dalszego zaangażowania drużynowego, organizacji gry oraz dyscypliny taktycznej w całym spotkaniu. Bardzo słabo wyglądała szczególnie w drugiej połowie gra obronna i łatwo tracone bramki (w 6 minut po przerwie trzy!!!). W drugiej połowie, przy negatywnym wyniku, Flota próbowała gonić, mocno „szarpali” Damian Staniszewski, Michał Nowak, Mariusz Helt czy Dawid Trafalski, jednak na końcowy pozytywny rezultat było to za mało. W dzisiejszym meczu zadebiutował w drużynie Floty Piotr Tkaczonek (były zawodnik Fali Międzyzdroje, nie grał przez pół roku) i wypadł poprawnie. Z dobrej strony (widoczna ambicja) pokazał się w drugiej połowie Maciej Rombalski. W niedzielnym meczu nie zagrali Grzgorz Skwara, Przemysław Rygielski (kontuzje), Damian Mosiądz (praca), Radosław Welka (sprawy rodzinne), Paweł Stankiewicz (sprawy rodzinne), Dariusz Kozłowski (szkoła), Daniel Raczkowski (wyjazd), Oskar Zięty, Kamil Trzeciak, Patryk Harkot (mecz w drużynie juniorów). Okres przygotowawczy więc rozpoczęty , rywalizacja w zespole również. Trener Tomasz Błotny ma czas do wyciągania wniosków, analiz, zawodnicy natomiast do własnych przemyśleń, mobilizacji, ciężkiej pracy treningowej (obecności) oraz pełnego zaangażowania w dalszej części przygotowań i w zaplanowanych kolejnych grach kontrolnych.
Następne spotkanie kontrolne Flota rozegra w czwartek 26 stycznia o godzinie 18.00 w Świnoujściu. Przeciwnikiem będzie Eintracht Ahllbeck. Natomiast w sobotę 28 Stycznia nasi zawodnicy uczestniczyć będą w turnieju halowym – XIV Memoriał Grzegorza Fryta – w Karnicach. Przeciwnikami będą następujące drużyny: Bizon Cerkwica, Sędziowie, Orzeł Łożnica, Korona Stuchowo, Polonia Płoty, Bałtyk Gostyń, Gryf Kamień Pomorski. Start turnieju o godzinie 10.00.

Foto: Waldemar Mroczek, MKS Flota Świnoujście

Zobacz również

Ruszyły zapisy na Maraton Świnoujście Wolgast

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jako współorganizator 42 Międzynarodowego Maratonu Świnoujście – Wolgast, 31 Półmaratonu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.