Strona główna / Lokalne / Radisson Blu Resort rozpoczął rekrutację

Radisson Blu Resort rozpoczął rekrutację

W czwartek, 26 stycznia br. odbyło się spotkanie z kandydatami na pracowników nowo powstającego hotelu Radisson Blu Resort, Świnoujście. W ramach otwartej formuły zainteresowane osoby mogły uzyskać informacje dotyczące procesu rekrutacji na blisko 300 stanowisk. W spotkaniu udział wzięły również przedstawicielki Centrum Aktywizacji Zawodowej w Świnoujściu.

Radisson Blu Resort będzie pierwszym hotelem 5-gwiazdkowym w kurorcie. Otwarcie przewidziano na nadchodzący sezon letni. Wyczekiwany z niecierpliwością przez branżę obiekt to 340 pokoi, kilka punktów gastronomicznych, stery SPA & Wellness, aquapark, basen na dachu, atrakcje dla dzieci oraz 1300-metrową powierzchnią konferencyjną. Operator hotelu przewiduje, że do obsługi wszystkich funkcji będzie potrzebnych około 300 pracowników.

Udało nam się wzbudzić zainteresowanie wśród kandydatów i ogromnie ucieszyła nas frekwencja. W spotkaniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób – podsumowuje spotkanie Magdalena Sokołowska, HR Manager Grupy Zdrojowa. Marka Radisson prezentuje sobą bardzo wysoki standard obsługi gości i ten aspekt będzie kluczowy przy wyborze właściwych kandydatów. Naszym założeniem jest współpraca z ludźmi, którzy wiążą swoją współpracę z hotelarstwem i uwielbiają kontakt z ludźmi. Właśnie pasja i uśmiech jest w stanie przekonać nas do każdego, a dopiero kolejnym krokiem będzie wspólne szlifowanie umiejętności. Nasi przyszli pracownicy będą uczyć się z nami i posiadanie doświadczenie jest mile widziane, jednakże nie kluczowe – dodaje Sokołowska.

W styczniu oficjalnie rozpoczął się proces rekrutacji pracowników do Radisson Blu Resort, Świnoujście – od recepcjonistów, terapeutów, pracowników technicznych i działu gastronomii, poprzez kadrę średniego szczebla, po kierowników działów. Zorganizowane spotkanie miało na celu prezentację możliwości, jakie oferuje nowy obiekt, wśród potencjalnie zainteresowanych.

 

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Szukają zdesperowanych podnózków i frajerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.