Strona główna / Lokalne / Rotarianie dla świnoujskiego szpitala

Rotarianie dla świnoujskiego szpitala

Dnia 21 stycznia 2017 r. w  Hotelu Vienna House Amber Baltic w Międzyzdrojach odbył się już XXII Charytatywny Bal Rotariański.  W tym roku rotarianie zbierali pieniądze na zakup dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu profesjonalnego automatu czyszczącego, który nie tylko ułatwi pracę przy utrzymaniu czystości, ale także pozwoli na zapewnienie wysokich standardów sanitarnych. Pani prezes zarządu szpitala Dorota Konkolewska osobiście przedstawiła możliwość zmniejszenia ryzyka występowania zakażeń przy zastosowaniu takiego sprzętu.
Jedną z atrakcji balu był koncert Jerzego Porębskiego oraz licytacja kompletnego zbioru jego twórczości.
W balu którego organizatorem był Klub Rotary Świnoujście uczestniczyło także liczne grono przedstawicieli klubów Rotary Usedom i Anklam oraz przyjaciół i sympatyków ruchu rotariańskiego. Zabawa przy melodiach szczecińskiej grupy Music Flowers Orchestra była świetna, a hojność sponsorów oraz gości z bliska i daleka Polski i Niemiec jak zwykle nie zawiodła organizatorów i umożliwi planowany zakup sprzętu.

Zdjecie: Miroslaw Skorupka

Zobacz również

Drużyna Bizona Cerkwica nie przyjechała na mecz z Prawobrzeżem Świnoujście

Drużyna Bizona Cerkwica zgłosiła chęć uczestnictwa w Pucharze Prezesa ZZPN. Na dwie godziny przed meczem …

Jeden komentarz

  1. dobry obserwator

    Prawo przyciągania mówi, że dobro przyciąga dobro. Dlatego jak szpitalem kieruje dobry i profesjonalny Prezes jakim jest Pani Dorota Konkolewska, to i dobrzy ludzie chętnie pomagają, i wspierają wszystkie dobre inicjatywy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.