Strona główna / Kultura / Koncert chóru Logos

Koncert chóru Logos

Miejski Młodzieżowy Chór LOGOS z MDK w Świnoujściu, pod dyrekcją Elżbiety Naklickiej zaprasza na koncert, który odbędzie się w niedzielę 29 stycznia w Kościele pw. św. Stanisława i Bonifacego B.M. przy ulicy Siemiradzkiego 9.
Laureaci Srebrnego dyplomu na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pieśni Adwentowych w Krakowie oraz trzeciej nagrody (pierwszej i drugiej nie przyznano) na podobnym festiwalu w Będzinie, zaprezentują mieszkańcom repertuar z jakim wystąpili na tych konkursach.
Podczas koncertu będzie można usłyszeć tradycyjne kolędy, utwory adwentowe ale też klasyczne chórowe utwory takie jak Ave Maria, Panis Angelicus, czy Amazing Greace.
Sam koncert nie jest biletowany, jednak członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Miejskiego Młodzieżowego Chóru LOGOS w Świnoujściu z wdzięcznością przyjmą datki na dalszą działalność. Uczestnictwo w konkursach i związane z nimi wydatki na podróże czy noclegi poważnie nadwyrężają budżet, dlatego też każda pomoc jest na wagę złota.
Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Logos w Świnoujściu
numer konta: 67939300000017945820000010

Zobacz również

Bezpłatne spotkanie informacyjne posiadaczy kredytów „walutowych” w CHF w Świnoujściu

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu wraz z r.pr. Sylwestrem Kasprzewskim z Kancelarii GRYF ze Szczecina organizuje …

Jeden komentarz

  1. Proszę o podanie godziny koncertu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.