Strona główna / Lokalne / Taste – cocktail bar na miły wieczór z przyjaciółmi

Taste – cocktail bar na miły wieczór z przyjaciółmi

Kilka dni temu pisaliśmy o nowym lokalu na gastronomicznej mapie Świnoujścia. Taste przy ulicy Wybrzeże Władysława IV to nie tylko restauracja, ale także cocktail bar. Wieczorem zmienia się w miejsce spotkań dla przyjaciół i znajomych. Taste, to nie tylko smak jedzenia, ale również cocktaili.

– W naszej karcie jest wszystko to, czego nie powinno zabraknąć w nadmorskim mieście. Klasyczne mojito, pina colada, cosmopolitan, alcapone, czy cuba libre – mówi Krzysztof Łozowski. – Jeśli nasi goście chcieliby napić się czegoś spoza karty – także zapraszamy – dodaje.

Czym nas zaskoczy nowe miejsce w Świnoujściu? Nad profesjonalną obsługą czuwa Krzysztof Łozowski – barman z wieloletnim doświadczeniem. Pracował w wielu klubach i dyskotekach. Szkolił się pod okiem najlepszych.

– Trzy rzeczy składają się na drinka doskonałego: smak, wygląd i zapach. Wtedy goście wychodzą zadowoleni – mówi Krzysztof. Takiego miejsca w Świnoujściu brakowało. Już w Walentynki zapraszamy wszystkich zakochanych na romantyczny wieczór przy smakołykach przygotowanych specjalnie na tę okazję przez szefa kuchni. Zdradzę tajemnicę, że w każdym daniu będą afrodyzjaki. Oprócz tego muzyka na żywo, duże drinki dla dwóch lub zamiennie czerwone wino – dodaje.

Lokal Taste może pełnić dwie funkcje. Od południa do wieczora być restauracją, a po zmroku cocktail barem. Są tu wygodne stoły z krzesłami idealne do zjedzenia posiłku, a także wygodne kanapy i sofy. Miejsce nadaje się na imprezy okolicznościowe.

Zobacz również

Schronisko dla zwierząt zaprasza na dzień otwarty. Zabierz grabie

Każdy kto chce pomóc posprzątać schronisko dla zwierząt, popielić, albo pograbić liście, może przyjść i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.