Strona główna / Lokalne / Ferie zimowe z OSIR-em. Nie można się nudzić!

Ferie zimowe z OSIR-em. Nie można się nudzić!

Ośrodek Sportu i Rekreacji “Wyspiarz” serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do spędzenia wolnego czasu na naszych obiektach i pod okiem doświadczonych Trenerów. Zapraszamy na HAPPY HOURS (zabawy, gry wodne, nurkowanie itp.) na Pływalni Miejskiej – codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 14.00. Obowiązują zapisy pod tel. 91 321 54 10 wew. 23. Cena 3,60 zł/godz.  (ESOK 0,06 za min. ). Zajęcia prowadzi Trener Pływacki Krzysztof Murawski.

Serdecznie zapraszamy również na bezpłatne zajęcia tenisowe dla dzieci 8 – 13 lat na Hali Tenisowej OSiR, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 12.00. Obowiązują zapisy pod telefonem 91 322 21 06. Zajęcia prowadzi Jan Dudziak.

Na Hali Sportowej OSiR czekają na dzieci i młodzież Trenerzy: koszykówki Rafał Maraszek, tenisa stołowego Mirosław Matusz oraz piłki siatkowej Andrzej Mikołajczak!

Również w Świnoujście – Warszów w Hali Sportowej GP3 trener Łukasz Kupczyk czeka w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 16.00 – 18.00 na dzieci i młodzież – gwarantuje świetną sportową zabawę!!

Szczegóły programu: www.osir.swinoujscie.pl lub FB/osir.wyspiarz

Zobacz również

Gliński: od 6 czerwca możliwość odmrożenia kin, teatrów, filharmonii, audytoriów w domach kultury

Od 6 czerwca wprowadzamy możliwość odmrożenia funkcjonowania kin, teatrów, filharmonii, audytoriów w domach kultury i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.