Strona główna / Lokalne / Przy hotelu wybudują lodowisko

Przy hotelu wybudują lodowisko

Zdrojowa Invest zapowiada otwarcie hotelu Radisson Blu Resort już w lipcu 2017 r. Inwestor ma kilka niespodzianek nie tylko dla swoich gości, ale także mieszkańców miasta. Oprócz aquaparku powstanie także lodowisko z wypożyczalnią łyżew. Wszystko dzięki wygospodarowaniu terenu pod boisko. Latem będzie można na nim uprawiać sport, a w miesiącach zimowych zamieni się w sztuczne lodowisko. Nie będzie to pełnowymiarowe lodowisko podobne do tego w Heringsdorfie, jednak wystarczające, aby pojeździć na łyżwach.

Zdrojowa Hotels to dynamicznie rozwijający się rodzinny, kołobrzeski operator obiektów hotelarskich premium realizowanych w najpiękniejszych polskich miejscowościach wypoczynkowych i tylko w najlepszych lokalizacjach. Aktualnie prowadzi 9 obiektów nad morzem i w górach, w tym najnowsze: Diune Hotel***** & Resort w Kołobrzegu oraz Baltic Park Molo Apartments w Świnoujściu.

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

2 komentarze

  1. A czemu nie pełnowymiarowe całoroczne kryte lodowisko jakie jest w Poznaniu ?

  2. Właściciel Hotelu na Prezydenta!!! to czego Żmurkiewicz nie potrafi dla mieszkańców zrobić od 15 lat z budżetu 300.000.000 zł pan właściciel hotelu zrobi za swoje prywatne pieniądze i zrobi to bez łaski!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.