Strona główna / Hobby / Kąpią się w zimnym Bałtyku, w wodospadzie, biegają po górach – wszystko dla zdrowia

Kąpią się w zimnym Bałtyku, w wodospadzie, biegają po górach – wszystko dla zdrowia

Świnoujścianie to prawdziwi twardziele! Gdy tylko nadchodzi zima to hartują swoje ciała. Oprócz zimnych kąpieli w morzu lubią także górskie biegi. Kilkuosobowa grupa mieszkańców Świnoujścia pojechała na weekend do Przesieki, aby wziąć udział w Biegu Icemana. To jedyne w swoim rodzaju spotkanie ludzi, których połączyły trzy żywioły:  mróz, góry i wodę.

Icemani to przyjaciele zamieszkującego Przesiekę Wima Hofa, Holendra specjalizującego się przebywaniu, siedzeniu, w lodzie, prowadzeniu badań dotyczących wpływu zimna na nasze zdrowie i samopoczucie, Holendra który zapoczątkował bieganie w samych spodenkach po karkonoskich szlakach i leśnych duktach.

Naśladując „latającego w samych spodenkach Holendra” już po raz V w Przesiece spotkali się miłośnicy dość nietypowych przeżyć i doznań, by pokonać 10 kilometrową trasę.

Dystans 10 kilometrów przebiegał po górskich leśnych ścieżkach.  Zawodnicy, którzy ukończyli bieg, mogli zanurzyć się w kąpieli pod Wodospadem Podgórnej.

Zobacz również

13-latek uciekł z domu w Świnoujściu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Świnoujska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Jakuba Matczaka, 13-letniego mieszkańca Świnoujścia. Chłopiec w dniu …

4 komentarze

  1. Pozdrowienia dla super chłopaków z Wolina którzy też tam byli i brali udzial☺

  2. Fju… Fjuuu, jakie fajne kobietki. 🙂

  3. Gratulacje.Super,że ludzie mają pasje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.