Strona główna / Lokalne / Hazardzista prysnął gazem w twarz i ukradł pieniądze!

Hazardzista prysnął gazem w twarz i ukradł pieniądze!

Pewien 26 latek był stałym bywalcem salonów gier w Świnoujściu. Gdy mężczyźnie przestało się szczęścić w grach hazardowych, postanowił zdobyć pieniądze w inny sposób. Prysnął pracownikowi gazem pieprzowym w twarz i ukradł z kasy pieniądze.

– Ze wstępnych ustaleń wynikało, że przebywający w lokalu mężczyzna po około godzinie korzystania z gier, podszedł do stojącego za ladą pracownika i opryskał mu twarz miotaczem gazowym, doprowadzając do stanu bezbronności, po czym zabrał z kasy gotówkę i szybko oddalił się w nieznanym kierunku – informuje asp. Sztab. Beata Olszewska z policji.

Policjanci zabezpieczyli ślady, po analizie wszystkich zebranych informacji wytypowali podejrzewanego o ten czyn 26-letniego świnoujścianina. Mężczyzna w trakcie przesłuchania przyznał się do zaatakowania pracownika salonu gier i kradzieży pieniędzy.

– Okazało się, że 26-latek w przeszłości był już skazany za przestępstwo umyślne i odbywał karę pozbawienia wolności – informuje policjantka.

Sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące. Za ten rodzaj przestępstwa kodeks karny przewiduje karę od 2 do 12 lat, jednak 26-latkowi grozi jeszcze surowsza kara, z uwagi na popełnienie przestępstwa w warunkach recydywy.

Zobacz również

Ruszyły zapisy na Maraton Świnoujście Wolgast

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jako współorganizator 42 Międzynarodowego Maratonu Świnoujście – Wolgast, 31 Półmaratonu …

2 komentarze

  1. Nie ukradł, bo go złapali…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.