Strona główna / Lokalne / Kamil i Wioletta najszybsi podczas “Bałtyckiej 15”

Kamil i Wioletta najszybsi podczas “Bałtyckiej 15”

W warunkach przedwiosennej pogody przeprowadzona została w niedzielne południe 19 lutego XVI edycja Bałtyckiej „15”,zaliczanej do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging.Trasa wiodła promenadą od pływalni do ul.Chrobrego i z powrotem do pływalni,dalej do molo w Heringsdorfie i powrót do pływalni(15 km).Najszybciej przebiegł ją w doskonałym czasie (56.04) Kamil Stępień, pokonując Roberta Derdę i Marcina Chwieja.Wśród pań zwyciężyła Wioletta Murawska.Trasę krótszą (10 km) pokonało troje biegaczy—Agnieszka Drzewiecka i Radek Poteralski (oboje w czasie 1.02.04) i Karol Witkowski-1.46.46 (nordic walking).

Waldemar Pyzik—————-1.35.58

Bieg sędziowała Agnieszka Stój(na starcie/mecie)oraz Samanta i Sandro(na półmetku).Obsługę foto sprawowała Karolina Wojdat i Rafał (na starcie/mecie) i Sandro (na półmetku). Zawody obserwowali: Janusz Walkowiak, Ryszard Pilz, Jerzy Manduk oraz Ania Siedlaczek.

Wprowadzenie nowych pociągów, skrócenie czasu przejazdu na wielu trasach, lepsza dostępność komunikacyjna poprzez wprowadzenie dodatkowych …