Strona główna / Lokalne / Pożegnali się z policyjnym mundurem po ponad 30 latach służby

Pożegnali się z policyjnym mundurem po ponad 30 latach służby

Dwóch funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu w minionym tygodniu pożegnało się z mundurem. Asp. sztab. Dorota Paluszkiewicz i st. sierż. Stanisław Kamiński w policyjnych strukturach przepracowali kilkadziesiąt lat. Jak podkreślali przełożeni i koledzy z pracy, przez lata dali się poznać jako sumienni i doświadczeni policjanci, którzy niejednokrotnie udowodnili swoje oddanie w służbie.

W Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu odbyła się uroczystość poświęcona pożegnaniu dwóch funkcjonariuszy. Po przepracowaniu blisko 34 lat ze służby odeszła asp. sztab. Dorota Paluszkiewicz, która ostatnio zajmowała stanowisko w Zespole ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Zaginionych Wydziału Kryminalnego. Z mundurem po 32 latach służby pożegnał się również policjant Referatu Patrolo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji st. sierż. Stanisław Kamiński.

 

Policjantom za służbę podziękował zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Świnoujściu podisnp. Andrzej Mordak. Dziękując emerytom, podsumował, że dali się poznać jako funkcjonariusze zdyscyplinowani, sumienni i zaangażowani w wykonywane obowiązki. Podkreślił, że w codziennej służbie wykazywali się profesjonalizmem i poświęceniem. Świeżo upieczonym emerytom życzył zdrowia i realizacji zamierzonych planów.

 

Podziękowania i życzenia złożyli również policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu. Odchodzący na emeryturę otrzymali pamiątkowe grawery, kwiaty i upominki.

 

Oficer prasowy KMP w Świnoujściu

asp. sztab. Beata Olszewska

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

2 komentarze

  1. Następni młodzi emeryci przed 60 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.