Strona główna / Lokalne / Irena Eris musi poczekać z budową hotelu SPA
Tak miał wyglądać hotel Ireny Eris w Świnoujściu.

Irena Eris musi poczekać z budową hotelu SPA

Chociaż od kupna działki inwestycyjnej przez Irenę Eris minęło kilka lat, nic nie wybudowano pomiędzy Świnoujściem a Międzyzdrojami. Przypomnijmy, inwestor chciał wydzierżawić działkę od miasta przy świnoujskim wiatraku. Po politycznych przepychankach, ostatecznie kupił teren na wolnym rynku w innej lokalizacji. Budowa jednak nie ruszyła, ponieważ nie ma planu zagospodarowania przestrzennego dla tej części miasta.

– Prace nad takim dokumentem zostały podjęte. Aktualnie zostały częściowo wstrzymane w związku z planami budowy drogi S3 przechodzącej przez ten obszar gminy. Teren ten musi bowiem zostać skomunikowany z drogą S3, zarówno jeśli chodzi o ogólnodostępną drogę do plaży, jak i do prywatnego terenu.

Prace zostaną wznowione, jak tylko będą znane dokładne plany przebiegu S3 w tym rejonie, wraz ze zjazdami z trasy – informuje Robert Karelus.

W ostatnim czasie w Świnoujściu powstało kilka nowych hoteli. Wśród nich Hampton by Hilton, Interferie, wkrótce zostanie ukończony Radisson Blu Resort. Irena Eris chce wybudować w prawobrzeżnej dzielnicy Świnoujścia 5-gwiazdkowy hotel SPAC. . Cieszymy się , że potwierdzi to także tak znana marka jak pięciogwiazdkowy obiekt Dr Ireny Eris.

Zobacz również

PGE: będziemy wspierać odbudowującą się Ukrainę. Spotkanie prezesa PGE z ambasadorem Ukrainy

Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej spotkał się z ambasadorem Ukrainy w Polsce …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.