Strona główna / Lokalne / Irena Eris musi poczekać z budową hotelu SPA
Tak miał wyglądać hotel Ireny Eris w Świnoujściu.

Irena Eris musi poczekać z budową hotelu SPA

Chociaż od kupna działki inwestycyjnej przez Irenę Eris minęło kilka lat, nic nie wybudowano pomiędzy Świnoujściem a Międzyzdrojami. Przypomnijmy, inwestor chciał wydzierżawić działkę od miasta przy świnoujskim wiatraku. Po politycznych przepychankach, ostatecznie kupił teren na wolnym rynku w innej lokalizacji. Budowa jednak nie ruszyła, ponieważ nie ma planu zagospodarowania przestrzennego dla tej części miasta.

– Prace nad takim dokumentem zostały podjęte. Aktualnie zostały częściowo wstrzymane w związku z planami budowy drogi S3 przechodzącej przez ten obszar gminy. Teren ten musi bowiem zostać skomunikowany z drogą S3, zarówno jeśli chodzi o ogólnodostępną drogę do plaży, jak i do prywatnego terenu.

Prace zostaną wznowione, jak tylko będą znane dokładne plany przebiegu S3 w tym rejonie, wraz ze zjazdami z trasy – informuje Robert Karelus.

W ostatnim czasie w Świnoujściu powstało kilka nowych hoteli. Wśród nich Hampton by Hilton, Interferie, wkrótce zostanie ukończony Radisson Blu Resort. Irena Eris chce wybudować w prawobrzeżnej dzielnicy Świnoujścia 5-gwiazdkowy hotel SPAC. . Cieszymy się , że potwierdzi to także tak znana marka jak pięciogwiazdkowy obiekt Dr Ireny Eris.

Zobacz również

Policjanci sprawdzają numery seryjne rowerów

Świnoujscy policjanci prowadzą kontrole rowerzystów. Sprawdzają nie tylko czy łamią przepisy, ale także to czy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.