Strona główna / Lokalne / Potrącenie wózka z dzieckiem. Nowe fakty

Potrącenie wózka z dzieckiem. Nowe fakty

Informowaliśmy w niedzielę o potrąceniu na chodniku przy ul. Wojska Polskiego dziecięcego wózka. 20-latek potrącił idącą matkę z wózkiem. 2-letni chłopczyk trafił do szpitala. Policja tłumaczy, że sprawcą zdarzenia był kierujący citroenem. Według bliskich sprawcy, zdarzenia przedstawiały się nieco inaczej.

W niedzielę około godziny 14.00 w strefie ruchu przy ulicy Wojska Polskiego doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący citroenem, podczas wykonywania manewru cofania, potrącił kobietę prowadzącą dziecięcy wózek. Na skutek doznanych obrażeń 2-letni chłopczyk został przetransportowany helikopeterm do szpitala w Szczecinie, natomiast matka dziecka trafiła do świnoujskiego szpitala. Stan poszkodowanych na tą chwilę jest stabilny. 20-letni sprawca zdarzenia był trzeźwy – tyle można przeczytać w komunikacie policyjnym.

Według relacji świadków widzących zdarzenie, ojciec dziecka rzucił się z rękami na kierowcę. Jedna z kobiet ich rozdzielała, aby nie doszło do samosądu. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie.

Bliscy sprawcy wypadku skontaktowali się wieczorem z naszą redakcją i twierdzą, że matka z wózkiem wyszła zza ławek nie rozglądając się uważnie wpadła wprost pod cofające auto. Według nich, ojciec przyszedł dopiero po jakimś czasie i poszarpał kierowcę. Ale o biciu nie ma mowy.

Policja w ramach prowadzonego postępowania będzie dokładnie wyjaśniać okoliczności zdarzenia.

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

4 komentarze

  1. Pieszy na chodniku ma uważać na samochody ? to jakaś kpina? akurat kierowca tego auta jeździ po mieście jak by był panem wszystkich ulic gna jak szalony

  2. nad jubilerem jest kamera.Niech zobacza i po problemie 🙂

  3. nie wazne czy wyszla za lawek czy za drzewa byla na chodniku a gosc cofajac musi zachowac szczegolna ostroznasc ja bym go polamal na miejscu jak by mi sie cos takiego przytrafilo

  4. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Wina geniusza,, który zaprojektował ten kibuc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.