Strona główna / Lokalne / Stara promenada ma zachwycić turystów i mieszkańców!

Stara promenada ma zachwycić turystów i mieszkańców!

Urzędnicy świnoujskiego magistratu złożą wniosek o dofinansowanie modernizacji starej części promenady. Poinformowała o tym zastępca prezydenta Barbara Michalska. Jeżeli się uda, wkrótce stara część promenady ma zachwycać wyglądem. Bedzie to ścieżka spacerowa, rowerowa, oświetlenie, klomby kwiatowe i zieleńce.

– Nasze służby już pracują nad wnioskiem o dofinansowanie do inwestycji, które zmienią wygląd naszej dotychczasowej starej promenady i powstania drugiej, nowej tak zwanej promenady zdrowia – powiedział prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. – Mam nadzieję, że i w tym przypadku uda nam się uzyskać dofinansowanie ze środków unijnych. To dla nas bardzo ważne inwestycje, dzięki którym jeszcze bardziej przybliżymy dzielnicę nadmorską do morza – dodał.

Zobacz również

13-letniego Kuby poszukiwało 32 strażaków

W poniedziałek 23 maja 2022 r. strażacy wsparli swoimi siłami akcję poszukiwawczą 13-letniego chłopca ze …

3 komentarze

 1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

  ⦅߷⦆ Barbara Michalska zabetonuje betonem, którym tak się zachwyca i wykarczuje tą część promenady i będzie kolejny gniot na wzór nowej promenady ⚊ ❝Betonowa Pustynia❞ z obskurną architekturą, która będzie przeznaczona dla znajomych królika.
  Lepiej niech ta kobieta już się niczego nie tyka…, nie życzę sobie, aby ta kobieta nas uszczęśliwiała swoimi pomysłami. ፨
  ⚊ Dziękujemy❗❗❗
  ❪Sorry, ale tak ja to widzę.❫ ⚠

 2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

  Jeżeli Pani Barbara M., to zapomniała powiedzieć o betonie, który zachwyca tylko ją i Ż.

 3. Proszę nie zapomnieć o wybudowaniu tzw. WC , co by ta świecąca nowością i nowoczesnością promenada nie dawała z daleka moczem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.