Strona główna / Lokalne / Pomóż odnaleźć mieszkańca Świnoujścia. 71-latek wyszedł z domu i nie powrócił!

Pomóż odnaleźć mieszkańca Świnoujścia. 71-latek wyszedł z domu i nie powrócił!

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu prowadzą poszukiwania zaginionego 71-letniego Wacława Palusińskiego. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu proszone są o kontakt.

– 71-letni Wacław Palusiński jest mieszkańcem Świnoujścia. W dniu 20 marca 2017 roku około godziny 10.00 wyszedł z domu i od tamtej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną – informuje  asp. sztab. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w zimową kurtkę koloru zielonego z kapturem, szary sweter na zamek, jasny kaszkiet oraz czarne buty sportowe.

Rysopis: wzrost ok. 172 cm, średnia budowa ciała, twarz okrągła, włosy siwe, krótkie, faliste, oczy jasne, nos z grubym koniuszkiem, uszy przylegające, uzębienie pełne. Mężczyzna posiada siwe wąsy oraz znak szczególny w postaci tatuażu na prawym przedramieniu w postaci łódki.

Wszelkie informacje o zaginionym mężczyźnie prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przy ul. Krzywoustego 2a, tel. (91) 32-67-541 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: rzecznik.swinoujscie@sc.policja.gov.pl.

Zobacz również

Chcą pracować na morzu. Szkolą się na promach Żeglugi Świnoujskiej

Coraz więcej uczniów ze świnoujskiej szkoły morskiej chce pracować na morzu. Zdobywanie doświadczenia rozpoczynają w …

Jeden komentarz

  1. Często siedzial w Parku Chopina oraz spacerowal tam z psem .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.