Strona główna / Lokalne / Rury na plaży – coraz częstszy widok

Rury na plaży – coraz częstszy widok

Już nikogo nie dziwią rury ułożone w poprzek plaży. Wraz z coraz większym zainteresowaniem terenami inwestycyjnymi w dzielnicy nadmorskiej, częściej można natknąć się na taki widok. Mieszkańcy dobrze wiedzą, że to odwodnienie budowy jakiegoś hotelu położonego tuż przy plaży. Turyści jednak patrzą z pewną nieufnością i podejrzliwością.

– Gdyby nie tabliczka z informacją, pomyślałabym, że ktoś wylewa ścieki do wody. Teraz już wiem, że to woda z pobliskiej budowy – mówi pan Dawid z Katowic.

Rurociąg na plaży odprowadza wodę z odwodnienia wykopów budowlanych hotelu Platinum Resort. Inwestor budujący zespół hotelowo-apartamentowo-usługowy uzyskał wymaganą zgodę na wykorzystanie pasa technicznego do celów innych niż ochronne.

Zobacz również

Między działkowcem a opiekunem kota. Magistrat pomaga osiągnąć konsensus

Na terenie ogrodów działkowych w Świnoujściu od długiego czasu bytują koty wolnożyjące. Między opiekunami zwierząt, …

2 komentarze

  1. Ciekawe jaka będzie reakcja plażowiczów w sezonie raczej zachwyceni z plaży z taką rurą nie będą.Rura błękitna to do błękitnej flagi pasuje.Ciekawe czy urzędnicy pomyśleli jaka to będzie reklama kiedy oburzeni turyści zaczną wrzucać fotkę tej rury do sieci odradzając świnoujską plażę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.