Strona główna / Lokalne / Rury na plaży – coraz częstszy widok

Rury na plaży – coraz częstszy widok

Już nikogo nie dziwią rury ułożone w poprzek plaży. Wraz z coraz większym zainteresowaniem terenami inwestycyjnymi w dzielnicy nadmorskiej, częściej można natknąć się na taki widok. Mieszkańcy dobrze wiedzą, że to odwodnienie budowy jakiegoś hotelu położonego tuż przy plaży. Turyści jednak patrzą z pewną nieufnością i podejrzliwością.

– Gdyby nie tabliczka z informacją, pomyślałabym, że ktoś wylewa ścieki do wody. Teraz już wiem, że to woda z pobliskiej budowy – mówi pan Dawid z Katowic.

Rurociąg na plaży odprowadza wodę z odwodnienia wykopów budowlanych hotelu Platinum Resort. Inwestor budujący zespół hotelowo-apartamentowo-usługowy uzyskał wymaganą zgodę na wykorzystanie pasa technicznego do celów innych niż ochronne.

Zobacz również

KRD: długi hotelarzy i restauratorów przekraczają 300 mln zł

Ponad 300 mln zł wynoszą zaległości firm z branży HoReCa – wynika z danych Krajowego …

2 komentarze

  1. Ciekawe jaka będzie reakcja plażowiczów w sezonie raczej zachwyceni z plaży z taką rurą nie będą.Rura błękitna to do błękitnej flagi pasuje.Ciekawe czy urzędnicy pomyśleli jaka to będzie reklama kiedy oburzeni turyści zaczną wrzucać fotkę tej rury do sieci odradzając świnoujską plażę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.