Strona główna / Lokalne / Prawdziwy wnuczek ukradł babci telewizor. Ukradł także markowe okulary

Prawdziwy wnuczek ukradł babci telewizor. Ukradł także markowe okulary

Kiedy babcia spała, wnuczek ukradł jej telewizor. Jeszcze tego samego dnia 22-latek został zatrzymany przez świnoujskich stróżów prawa i trafił za kratki policyjnego aresztu. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna popełnił więcej przestępstw. 

Kiedy w minioną sobotę starsza pani obudziła się z popołudniowej drzemki, zorientowała się, że z jej mieszkania zniknął telewizor o wartości 3.500 zł. O fakcie tym zawiadomiła świnoujskich policjantów, kierując swoje podejrzenia na wnuczka.

– Po przyjęciu zgłoszenia stróże prawa od razu rozpoczęli poszukiwania telewizora oraz 22-latka. Jeszcze tego samego dnia, mundurowi patrolujący ulice miasta, zauważyli idącego chodnikiem mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podejrzewanego. Podczas kontroli osobistej znaleźli w jego kieszeni umowę z lombardu na zastawiony telewizor oraz dwie sztuki markowych okularów z metkami o wartości 2.300 zł – informuje asp. sztab. Beata Olszewska z policji.

Okulary z kolei ukradł ze sklepu w galerii handlowej.

Po dalszych wnikliwych sprawdzeniach stróże prawa ustalili, że zatrzymany 22-latek ma związek z jeszcze jednym przestępstwem, do którego doszło w ostatnich dniach na terenie Świnoujścia. Mężczyzna włamał się do sklepowej gabloty, skąd ukradł radio i nawigację samochodową oraz ładowarkę o łącznej wartości kilkuset złotych, co zostało zgłoszone kilka dni wcześniej.

Zobacz również

13-latek uciekł z domu w Świnoujściu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Świnoujska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Jakuba Matczaka, 13-letniego mieszkańca Świnoujścia. Chłopiec w dniu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.