Strona główna / Lokalne / Sześć medali zdobyli zawodnicy Pomorza Świnoujście na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu

Sześć medali zdobyli zawodnicy Pomorza Świnoujście na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu

24-26 marca 2017 w stolicy Kaszub – Kartuzach zostały rozegrane Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w kategoriach junior i senior. Nasze miasto reprezentowało 8 zawodników. W kategorii seniorów w wadze ciężkiej wystartował Patryk Rosiak, który zdobył brązowy medal, a w wadze do 63 kg Mateusz Niżejewski, który potwierdził swoją dominację i zdobył tytuł Mistrz Polski. Mateusz studiuje w Szczecinie  i do tych zawodów przygotowywał się pod okiem trenera Artura Cholewy z klubu Alkon Szczecin, któremu dziękujemy za tak znakomite przygotowanie naszego zawodnika.

W kategorii juniorów rewelacyjnie spisał się Sebastian Markiewicz, który szybko zakończył walkę finałową zdobywając tytuł Mistrza Polski w kategorii +94 kg. Brązowe medale zdobyli Bernard Markiewicz, Cecylia Somska i Wiktoria Napieralska. Poza podium znalazły się Patrycja Pietrzakowska i Gabriela Zienko.

 

Zobacz również

Kolejny raport z prac przy budowie tunelu pod Świną

Na wyspie Uznam wykańczany jest wiadukt w ciągi ulicy Karsiborskiej. W ubiegłym tygodniu z asfaltu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.