Strona główna / Lokalne / Odnaleziono quada skradzionego w Szwecji. Jest warty tyle co samochód

Odnaleziono quada skradzionego w Szwecji. Jest warty tyle co samochód

Skradzionego kilkanaście dni temu w Szwecji quada outlander o wartości 50 tys. zł odnaleźli w skontrolowanej 31 marca w Świnoujściu naczepie funkcjonariusze Straży Granicznej. W ciężarówce były także inne przedmioty, na które 37-letni kierowca nie miał żadnych dokumentów.

Dafa z naczepą strażnicy graniczni zatrzymali do kontroli drogowej w rejonie świnoujskiego terminala promowego. Kiedy kierowca pojazdu otworzył naczepę, funkcjonariusze zauważyli w środku quada. Jak się okazało, czterokołowiec dwa tygodnie temu został wpisany do Sytemu Informacyjnego Schengen jako skradziony na terytorium Szwecji. Dodatkowo w kontrolowanym pojeździe była wiertarka udarowa, dwa klimatyzatory, kosiarka spalinowa i zestaw kluczy nasadowych. 37-letni Polak nie potrafił udokumentować pochodzenia żadnego z tych przedmiotów. Został przesłuchany w charakterze świadka przez funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Świnoujściu, którzy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie. Łączną wartość ujawnionych przedmiotów szacuje się na przeszło 61 tys. zł.

Zobacz również

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie “Za starzy by umrzeć młodo” oraz sobotni wieczór z muzyką na żywo w Browarze Miedziowy44!

Już 18.06.21r. o godzinie 19:30 zapraszamy na wieczór ze Stand-Up Comedy w kolaboracji Maciej ,,Lobo’’ …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.