Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Bankiet Autohaus Kruse. Zaprezentowano najnowsze mercedesy

[ZDJĘCIA i FILM] Bankiet Autohaus Kruse. Zaprezentowano najnowsze mercedesy

Od kilku lat diler samochodów marki Mercedes – Kai Kruse zaprasza swoich klientów i przyjaciół na bankiet do Hotelu Maritim w Heringsdorfie, podczas którego prezentowane są najnowsze modele aut z trójramienną gwiazdą.

Goście mogli nie tylko obejrzeć najnowsze osiągnięcia motoryzacji z kraju nad Renem, ale także spróbować wykwintnego wina, whisky, rumu oraz skosztować kuchni molekularnej.

Firma Autohaus Kruse GmbH jest niezawodnym partnerem od 1962 roku. Swoją siedzibę ma w Ahlbecku. Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą mercedesów, ale również serwisowaniem i naprawą pojazdów tej marki.

– Wśród naszych klientów, jest wielu mieszkańców Świnoujścia i nie tylko. Sąsiedztwo Polski sprawia, że wychodzimy naprzód naszym polskojęzycznym klientom. Kupno, czy choćby serwis pojazdu marki Mercedes jest nie tylko w porównywalnej cenie co np. w Szczecinie, ale przede wszystkim wygodniejszy – mówi Maciej Grabowski, odpowiedzialny za kontakt z polskimi klientami.

Oprócz tego Auto Center zajmuje się sprzedażą samochodów używanych, a AD Auto Service w Koserow naprawą pojazdów marek japońskich oraz Volkswagen i Opel.

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.