Strona główna / Lokalne / Sypią się mandaty za picie na ulicach, skwerach i parkach

Sypią się mandaty za picie na ulicach, skwerach i parkach

Pijący najczęściej wpadają, bo piją alkohol tuż pod okiem miejskiego monitoringu. Najwięcej osób wpada w parku przy ul. Chopina, a także na tzw. „Pigalaku” w dzielnicy Warszów. Imprezowicze chowają butelki w papierowe torby, jednak na nic to się zdaje, bo piją wciąż alkohol, chociaż zasłonięty torbą, albo reklamówką. Policjanci w takich sytuacjach są bezlitośni.

Amatorzy piwa kryją się także na podwórkach i klatkach schodowych. Tych mają dosyć sami lokatorzy i wzywają na pomoc policjantów.

Tak też było na podwórku przy ul. Konstytucji 3 Maja. Pewni panowie od rana do wieczora siedzą w tym samym miejscu i piją alkohol.

– Oczywiście załatwiają się też tam gdzie piją, mieszkańcy dziś już nie wytrzymali i zadzwonili po patrol policji – mówi Czytelnik.

Zobacz również

Pod okiem policjantów zdali egzamin na kartę rowerową

Uczniowie świnoujskich szkół pod okiem stróżów prawa z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przystąpili do …

2 komentarze

 1. Piwo nie jest alkoholem, a cmentarz na Chopina nie jest parkiem.
  Cmentarz zawsze będzie cmentarzem.
  Polecam zapoznać się z definicją słowa “park”, a poza tym piwo nie jest alkoholem i jest to naukowo udowodnione przez takiego jednego magistra.
  Lokatorzy, lepiej niech się tak nie prują, bo Oni tam mieszkają całe życie i będą tam gnić do usr.ej śmierci, a taki potencjalny pijaczek jest tam przelotem i może zrobić na złość.

  P.S. Jeżeli załatwiają się też tam gdzie piją, to oburzeni i sfrustrowani mieszkańcy niech im udostępnią toaletę.
  Najpierw niech miasto wybuduje toalety, a dopiero później wymaga.

  • człowieku ty nawet nie wierz ze mieszkasz na cmentarzu skąd możesz wiedzieć ze w tym miejscu gdzie stoi budynek gdzie mieszkasz kiedyś nie był cmentarzem.Za kilka dziesiąta lat nikt nie będzie pamiętał że tam był cmentarz. A co do toalet to nie pójdzie do toalety tylko za toaletę bo go nie stać ,lepiej dołożyć i kupić wino.Masz racje piwo nie jest alkoholem tak jak jajko nie jest kurą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.