Strona główna / Lokalne / Turniej siatkówki plażowej ośrodków specjalnych. Kto wygrał?

Turniej siatkówki plażowej ośrodków specjalnych. Kto wygrał?

Wojewódzki turniej siatkówki plażowej szkół i ośrodków specjalnych w tym roku wyjątkowo, ze względu na złą pogodę, rozegrany został na hali OSiR przy ul. Hołdu Pruskiego w Świnoujściu. Udział w tej formule rozgrywek wzięły ekipy z Chojny, Pyrzyc, Suliszewa, Szczecinka i oczywiście żeńska reprezentacja SOSW Świnoujście. Turniej miał na celu wyłonienie najlepszych zespołów naszego województwa w tej dyscyplinie, oraz wyselekcjonowanie reprezentacji, które zagrają w nadchodzących mistrzostwach Polski.

Rozgrywki zarówno w przypadku dziewcząt, jak i chłopców rozegrane zostały systemem ligowym (każdy z każdym), a kolejność końcowa zawodów ustalona została na podstawie ilości punktów za zwycięstwa w poszczególnych pojedynkach. Tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku wśród dziewcząt broniły z powodzeniem zawodniczki ze Świnoujścia, a wśród chłopców tak jak rok temu zwyciężyła ekipa z Pyrzyc. Obie te drużyny będą reprezentować nasze województwo na mistrzostwach Polski  w Strzelcach Krajeńskich .

Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt:

  1. SOSW Świnoujście
  2. SOSW Pyrzyce
  3. SOSW Chojna
  4. SOSW Suliszewo
  5. SOSW Szczecinek

Klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców:

  1. SOSW Pyrzyce
  2. SOSW Suliszewo
  3. SOSW Chojna
  4. SOSW Szczecinek

Zobacz również

Ruszyły zapisy na Maraton Świnoujście Wolgast

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jako współorganizator 42 Międzynarodowego Maratonu Świnoujście – Wolgast, 31 Półmaratonu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.