Strona główna / Lokalne / Ratunku! Atakują nas komary

Ratunku! Atakują nas komary

Wystarczyły 2 cieplejsze dni, aby komary przystąpiły do ataku. Dokuczają spacerowiczom, wędkarzom i miłośnikom spędzania czasu na wolnym powietrzu. Miasto wybrało firmę mającą zająć się odkomarzaniem. To ta sama co w ubiegłym roku – PESTOKIL z Brzegu. W ubiegłe wakacje poradziła sobie wzorowo. W tym – przegrywa z komarami na starcie 0:1.

Os środy Czytelnicy alarmują o zatrzęsieniu komarów w dzielnicy nadmorskiej, Parku Zdrojowym, w prawobrzeżnych dzielnicach miasta: Przytorze, Warszowie, Łunowie i Karsiborze.

Dorosłe komary żyją około 2 miesięcy. W czasie lata mogą wylęgać się bez przerwy. Jest ich tym więcej – im więcej wypiją krwi. Samice po opiciu się krwi, składają jaja do wody. Z nich wylegają się larwy Po 2-3 tygodniach z poczwarki pojawia się dorosły komar.

Zobacz również

Jutro nie będzie wody na ulicy Chodorowskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z wymianą przyłącza wodociągowego w …

2 komentarze

  1. Przetestowałem na tym świecie już chyba wszystko i totalna załamka aż szwagier przytargał mi z zachodu proste urządzenie Thermacell, które tworzy parasol ochronny który jest nieprzenikliwy dla komarów. I wiecie co? Problem zniknął jak palcem odjął. Teraz już dostępne z Polsce od bezpośredniego dystrybutora http://www.thermacell.com.pl

  2. CIEKAWE KIEDY,PRZECIEŻ BYŁO BARDZO DUŻO KOMARÓW. NIE MOŻNA BYŁO WYSIEDZIEĆ NA PROMENADZIE,JEŻELI JEST TAK JAK MÓWICIE TO NIE BYŁO W ŚWINOUJŚCIU .JEŻELI BĘDZIE ODKOMARZAĆ TA SAMA FIRMA TO MOŻE WŁAŚCICIELA, PRZYWIĄŻEMY DO DRZEWA I ZOSTAWIMY TYLKO NA 1 godz I WTEDY POROZMAWIAMY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.