Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Jarmark rękodzieła. Biżuteria, serwetki, stare pamiątki

[ZDJĘCIA i FILM] Jarmark rękodzieła. Biżuteria, serwetki, stare pamiątki

Było co świętować! W Pasażu Rondo na pl. Wolności od roku organizowane są jarmarki rękodzielników. To dobra okazja do poznania osób wykonujących przedmioty sprzedawane na stolikach ustawionych wzdłuż pasażu. Był tort, a także symboliczna lampka szampana. Jarmark odwiedził także prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz oraz zastępczyni Barbara Michalska.

– Jestem pierwszy raz na tym jarmarku. Widzę, że jest tu bardzo ciasno. Proponuję, abyście przenieśli się w przyszłości na pl. Wolności – wyszedł z inicjatywą Janusz Żmurkiewicz. Pomysł spodobał się uczestnikom jarmarku.

Spotkanie było podsumowaniem dotychczas zorganizowanych jarmarków. Cieszący się coraz większą popularnością jarmark to impreza non-profit, organizowana dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających Świnoujście.  Nade wszystko promuje potencjał ludzki drzemiący w świnoujścianach.

Zobacz również

Karsiborska przeprawa promowa stoi. Poczekamy co najmniej godzinę!

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość z powodu dużej kolejki, jaka ma miejsce z obu …

5 komentarzy

  1. No tak. To przecież kampania wyborcza 🙂 Szkoda, że Pan prezydent nie wychodził wcześniej do lokalnych przedsiębiorców tylko trzymał sztamę z dużymi inwestorami

  2. Jarmark „nade wszystko promuje potencjał ludzki drzemiący w świnoujścianach” …? Czyli że mamy potencjał targowania się na jarmarku o grosze i to promuje? Kur*a kto wpadł na taką puentę?

  3. Tak, wybory. Zaczyna się cyrk przebierańców 🙂

  4. Pan Prezydent był pierwszy raz w tym pasażu.Pani Barbara drugi! Wybory Szanowni Państwo Wybory!

  5. Jak nic wybory sie zbliżają skoro pan prezydent wyszedł na miasto. Po zdjeciach widać, że czuje sie jednak nieswojo. Nie ma sie czemu dziwić, małe sklepiki padają a to dzięki też dzieki Galerii Corso.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.